Тренировка
клуба

Ночной марафон-фест

Місце Загальне місце Атлет Номер Стать Вік Клуб 2.1 km 6.3 km 10.5 km 14.7 km 18.9 km 23.1 km 27.3 km 31.5 km 35.7 km 39.9 km Фінішний час час за чипом Швидкість
1 1 Сергей Иващенко 21 M 32 Спартак 0:08:21 0:25:31 0:42:21 0:59:12 1:15:55 1:33:04 1:50:42 2:08:58 2:28:17 2:48:49 2:58:55 2:58:55 4:14
2 2 Віталій Яковлюк 40 M 28 0:09:22 0:27:31 0:45:36 1:03:37 1:21:39 1:39:35 1:57:26 2:15:15 2:33:17 2:51:22 2:59:57 2:59:57 4:15
3 3 Serhii ROMANKO 24 M 39 ENDURANCE SCHOOL 0:09:18 0:27:06 0:45:05 1:03:02 1:20:55 1:39:35 1:58:50 2:18:45 2:39:48 3:00:20 3:10:09 3:10:03 4:30
4 4 Максим Бондарчук 15 M 34 0:09:02 0:27:17 0:45:41 1:04:14 1:22:37 1:41:02 2:00:24 2:21:14 2:43:45 3:07:29 3:19:21 3:19:19 4:43
5 5 Руслан Житков 50 M 21 0:10:32 0:30:29 0:50:36 1:11:03 1:31:29 1:52:32 2:13:56 2:34:37 2:55:14 3:15:40 3:25:37 3:25:32 4:52
6 6 Віталій Бурлов 23 M 47 0:09:05 0:27:04 0:45:06 1:03:02 1:21:53 1:42:05 2:04:10 2:26:43 2:50:21 3:15:37 3:27:31 3:27:26 4:54
7 7 Ігор Михалевич 36 M 34 СК Науковець 0:09:11 0:28:24 0:48:18 1:07:28 1:27:12 1:48:02 2:09:28 2:31:05 2:53:36 3:16:53 3:27:46 3:27:42 4:55
8 8 Максим Кривенко 41 M 39 PoltavaRun 0:09:39 0:28:35 0:47:35 1:06:43 1:25:51 1:44:56 2:04:28 2:24:40 2:49:51 3:15:02 3:28:01 3:27:58 4:55
9 9 Сергей Калинин 25 M 40 0:09:36 0:27:05 0:44:44 1:02:40 1:20:56 1:40:10 2:01:11 2:24:14 2:48:26 3:15:01 3:28:02 3:27:57 4:55
10 10 Андрій Вітвіцький 47 M 27 0:10:32 0:31:29 0:52:16 1:12:59 1:33:51 1:54:59 2:16:09 2:37:28 2:58:45 3:19:22 3:29:04 3:28:59 4:57
11 11 Александр Пирогов 38 M 26 0:10:33 0:31:28 0:52:16 1:13:00 1:33:52 1:54:57 2:16:10 2:37:27 2:58:45 3:19:22 3:29:21 3:29:16 4:57
12 12 Михайло Сидоренко 13 M 44 КЛБ „Бiлоцеркiвський марафон” 0:11:46 0:31:49 0:51:33 1:11:37 1:31:53 1:52:34 2:14:06 2:35:33 2:57:49 3:20:02 3:31:03 3:30:42 4:59
13 13 Андрій Сочка 28 M 23 0:10:31 0:30:28 0:50:34 1:10:57 1:31:17 1:52:33 2:13:57 2:36:09 2:58:31 3:23:07 3:36:10 3:36:05 5:07
14 14 Михаило Волков 26 M 28 0:11:20 0:31:44 0:52:13 1:12:29 1:33:14 1:54:15 2:16:15 2:39:13 3:03:44 3:28:22 3:40:26 3:40:03 5:12
15 15 Дмитро Щербаков 17 M 37 0:09:47 0:29:29 0:49:50 1:10:36 1:32:19 1:54:29 2:17:10 2:41:06 3:05:18 3:31:22 3:41:36 3:41:30 5:14
16 16 Андрiй Суров'ягiн 33 M 39 KM Running Club 0:09:57 0:29:05 0:48:38 1:08:01 1:27:16 1:47:21 2:10:40 2:36:03 3:02:47 3:30:35 3:44:11 3:44:09 5:18
17 17 Вадим Рудик 34 M 33 0:10:49 0:31:23 0:51:39 1:11:56 1:32:02 1:53:07 2:15:33 2:38:57 3:04:16 3:31:21 3:44:27 3:44:20 5:19
18 18 Андрій Хабаров 44 M 58 0:12:43 0:35:02 0:57:02 1:18:56 1:40:47 2:02:31 2:24:27 2:48:27 3:11:33 3:35:32 3:47:17 3:46:49 5:22
19 19 Кирил Петко 31 M 48 KM Running Club 0:10:31 0:30:23 0:50:05 1:09:40 1:29:19 1:51:36 2:15:21 2:40:34 3:07:16 3:35:30 3:48:03 3:47:58 5:24
20 20 Игорь Гунько 53 M 27 GUNKO TEAM 0:10:46 0:33:25 0:58:01 1:24:05 1:51:35 2:31:51 3:11:09 3:43:53 3:43:53 3:43:53 3:54:43 3:54:41 5:33
21 21 Василь Плотний 43 M 34 Odessa run Nike club 0:11:31 0:35:30 0:58:09 1:19:49 1:42:08 2:05:07 2:28:25 2:52:11 3:17:37 3:44:05 3:56:16 3:56:12 5:35
22 22 Oleksandr Volkov 14 M 54 0:11:35 0:34:45 0:57:55 1:20:42 1:43:38 2:07:18 2:31:28 2:55:46 3:20:16 3:44:42 3:56:35 3:56:28 5:36
23 23 Діма Крикун 32 M 28 Кіборг Масаж 0:12:27 0:36:11 0:59:10 1:21:50 1:44:20 2:07:19 2:31:29 2:55:46 3:20:15 3:44:43 3:56:35 3:56:22 5:36
24 24 Evgen Gerasimenko 55 M 37 0:11:57 0:34:07 0:55:42 1:18:15 1:40:31 2:04:16 2:28:28 2:53:34 3:19:38 3:47:31 3:59:16 3:59:02 5:39
25 25 Константин Бондарев 39 M 56 АБУ, IRC 0:11:51 0:33:42 0:56:11 1:18:21 1:40:13 2:02:01 2:25:40 2:51:34 3:19:07 3:48:57 4:01:37 4:01:21 5:43
26 26 Дмитро Афанасьєв 51 M 23 0:13:19 0:39:11 1:02:30 1:23:52 1:46:22 2:10:29 2:35:06 3:01:12 3:29:51 3:59:14 4:11:52 4:11:32 5:57
27 27 Максим Керч 29 M 28 0:11:38 0:34:19 0:57:21 1:21:14 1:46:19 2:12:07 2:38:30 3:08:33 3:36:01 4:02:52 4:16:19 4:16:15 6:04
28 28 Амирбахман Олфатманеш 46 M 37 Подольский  0:11:28 0:35:01 0:59:11 1:23:52 1:49:58 2:15:29 2:40:17 3:06:22 3:34:40 4:05:43 4:19:22 4:19:22 6:08
29 29 Олександр Зозулінський 16 M 37 0:12:11 0:36:51 1:01:32 1:25:48 1:50:28 2:15:13 2:40:41 3:07:19 3:36:24 4:05:55 4:20:35 4:20:25 6:10
30 30 Олег Даниленко 30 M 27 0:13:40 0:40:11 1:06:15 1:32:03 1:57:27 2:23:19 2:49:29 3:15:25 3:42:17 4:08:19 4:20:44 4:20:41 6:10
31 31 Станіслав Гусєв 42 M 38 0:11:03 0:33:05 0:55:47 1:19:07 1:42:58 2:09:19 2:40:18 3:09:22 3:42:47 4:12:24 4:27:43 4:27:25 6:20
32 33 Hobert Gabuat 49 M 33 0:13:37 0:40:45 1:06:35 1:32:48 1:59:45 2:26:42 2:56:03 3:39:56 4:18:32 4:18:32 4:32:29 4:32:18 6:27
33 34 Георгій Тодоров 37 M 46 0:12:14 0:37:19 1:02:55 1:28:51 1:55:12 2:22:35 2:50:57 3:20:30 3:49:52 4:19:45 4:34:03 4:33:55 6:29
34 36 Денис Сапожніков 45 M 23 zaWOD 0:12:28 0:35:23 0:57:47 1:20:43 1:45:32 2:13:26 2:42:05 3:15:34 3:51:31 4:24:37 4:38:39 4:38:23 6:35
DQ 2147483647 Олексій Шаманcький 52 M 32 0:09:22 0:27:31 0:45:35 1:03:36 1:21:38 1:40:40 2:02:03 2:24:56
DNF 2147483647 Andriy Yakovenko 54 M 44 KM Running Club 0:12:46 0:36:27 0:59:51 1:23:20 1:46:50
DNS 2147483647 Armste Benjamim 19 M 34
DNS 2147483647 Ігор Клименко 27 M 44
DNS 2147483647 Александр Жосан 35 M 60 Спарта 17
Місце Загальне місце Атлет Номер Стать Вік Клуб 2.1 km 6.3 km 10.5 km 14.7 km 18.9 km 23.1 km 27.3 km 31.5 km 35.7 km 39.9 km Фінішний час час за чипом Швидкість
1 32 Juliana Robinette 48 F 29 0:13:38 0:40:10 1:06:35 1:32:47 1:59:45 2:26:41 2:56:02 3:39:58 4:18:33 4:18:33 4:32:29 4:32:18 6:27
2 35 Дар'я Бацкова 22 F 19 0:12:33 0:36:45 1:02:01 1:28:39 1:55:54 2:25:28 2:54:37 3:24:01 3:53:56 4:23:46 4:37:37 4:37:16 6:34
3 37 Людмила Мезенцева 18 F 37 0:13:32 0:41:23 1:09:50 1:39:03 2:09:20 2:40:44 3:12:44 3:45:20 4:18:16 4:51:50 5:08:05 5:07:50 7:17
DNS 2147483647 Ashlee Armstrong 20 F 33 Ashlee Armstrong
Місце Загальне місце Атлет Номер Стать Вік Клуб 2.1 km 6.3 km 10.5 km 14.7 km 18.9 km Фінішний час Час за чипом Швидкість
1 1 Евгений Окунев 2113 M 29 0:07:13 0:21:53 0:36:40 0:51:36 1:06:44 1:14:11 1:14:10 3:30
2 2 ОЛЕКСАНДР ЧЕПЕРИС 605 M 20 КЛБ-ЯВІР 0:07:29 0:22:31 0:37:26 0:52:07 1:07:14 1:14:41 1:14:41 3:32
3 3 Дмитрий Гусев 540 M 33 0:07:29 0:22:31 0:37:26 0:52:16 1:07:23 1:14:49 1:14:49 3:32
4 4 Олександр Набока 574 M 33 KM Running Club 0:07:32 0:22:56 0:38:36 0:54:16 1:10:19 1:18:18 1:18:17 3:42
5 5 Андрей Кореба 619 M 34 АТЛАНТ-V2 0:08:09 0:24:35 0:41:06 0:57:40 1:14:03 1:22:08 1:22:06 3:53
6 6 Артем Денделєв 529 M 25 0:08:03 0:24:23 0:40:55 0:57:34 1:14:35 1:22:47 1:22:47 3:55
7 7 Костянтин Щукін 615 M 25 0:07:58 0:24:03 0:40:36 0:57:20 1:14:26 1:23:15 1:23:14 3:56
8 8 Любомир Поруцький 616 M 25 Nike+Run Club 0:08:14 0:24:57 0:41:48 0:58:52 1:15:55 1:24:11 1:24:08 3:59
9 9 Андрей Соколов 576 M 31 0:09:48 0:27:13 0:44:49 1:02:34 1:20:54 1:29:34 1:29:14 4:13
10 10 Сергій Чеперис 614 M 24 КЛБ ЯВІР 0:08:23 0:26:15 0:44:46 1:03:19 1:21:05 1:29:38 1:29:35 4:14
11 11 Константин Кирпач 612 M 29 KM Running Club 0:09:05 0:27:06 0:45:04 1:03:01 1:21:25 1:30:46 1:30:43 4:18
12 12 Константин Божко 599 M 39 KM Running Club 0:09:04 0:27:05 0:45:26 1:04:07 1:22:42 1:32:04 1:32:02 4:21
13 13 Виктор  Чугунков  2110 M 35 0:09:44 0:28:23 0:46:56 1:05:00 1:23:29 1:32:27 1:32:21 4:22
14 14 Artem Verhun 620 M 32 0:08:25 0:26:14 0:44:45 1:03:51 1:23:19 1:32:30 1:32:30 4:23
15 15 Андрей Кокин 539 M 30 0:08:36 0:26:24 0:44:38 1:03:18 1:23:02 1:33:12 1:33:08 4:24
16 17 Игорь Грицуняк 603 M 41 0:10:26 0:30:21 0:50:02 1:09:10 1:27:25 1:35:46 1:35:45 4:32
17 18 Roman Bystrov 596 M 27 0:09:38 0:28:34 0:47:34 1:06:46 1:26:32 1:35:53 1:35:48 4:32
18 19 Валентин Квітка 608 M 26 Top Runners 0:10:27 0:29:29 0:48:49 1:08:01 1:27:15 1:36:23 1:36:04 4:33
19 20 Сергій Хилько 545 M 28 Nike+ Run Club 0:09:45 0:27:39 0:46:02 1:05:20 1:26:08 1:36:36 1:36:27 4:34
20 21 Олександр Малов 642 M 35 0:09:37 0:28:36 0:47:45 1:07:19 1:27:26 1:36:53 1:36:47 4:35
21 22 Дмитро Сергієнко 536 M 26 0:09:10 0:28:07 0:47:16 1:06:47 1:27:32 1:37:54 1:37:51 4:38
22 23 Володимир Кузнєцов 586 M 34 0:09:48 0:29:41 0:49:19 1:08:29 1:28:15 1:38:00 1:37:58 4:38
23 24 Алексей Герасимов 2111 M 27 0:09:31 0:28:37 0:48:34 1:08:39 1:29:09 1:38:26 1:38:22 4:39
24 25 Pavlo Bychenok 504 M 43 Біговий Чернігів-СК Науковець 0:10:31 0:30:24 0:50:06 1:09:42 1:29:19 1:38:45 1:38:29 4:40
25 28 Олександр Рекало 561 M 29 0:10:18 0:29:59 0:49:40 1:10:36 1:30:21 1:39:51 1:39:46 4:43
26 29 Євген Черняк 548 M 32 0:09:44 0:29:27 0:49:28 1:09:39 1:29:52 1:40:00 1:39:56 4:44
27 30 Віталій  Волошин  625 M 29 ПУШЕБ 0:10:59 0:31:19 0:51:34 1:11:16 1:30:45 1:40:14 1:39:48 4:43
28 31 Андрій Чуранов 580 M 32 Кіносура 0:11:23 0:31:12 0:50:36 1:09:40 1:29:50 1:40:22 1:40:22 4:45
29 32 Ілля Сергієнко 551 M 22 #ArtomonovTeam 0:10:02 0:29:15 0:48:53 1:09:14 1:30:24 1:41:03 1:40:47 4:46
30 33 Андрей Глянько  635 M 35 КОРД 0:09:33 0:29:05 0:48:53 1:09:14 1:30:23 1:41:04 1:41:02 4:47
31 34 Денис Бордіян 594 M 36 ---- 0:10:08 0:29:54 0:50:09 1:10:50 1:31:30 1:41:07 1:40:55 4:47
32 35 Євген Воробєй 610 M 28 0:09:17 0:29:18 0:49:12 1:09:33 1:30:34 1:41:19 1:41:18 4:48
33 36 Дмитро Шаров 575 M 29 0:09:54 0:29:14 0:49:12 1:09:47 1:31:05 1:41:41 1:41:40 4:49
34 37 Рома Ли 510 M 35 KM Running Club 0:11:11 0:31:32 0:51:56 1:12:32 1:32:35 1:41:56 1:41:45 4:49
35 38 Виталий Пашко 531 M 31 0:10:22 0:30:43 0:51:13 1:11:39 1:31:52 1:42:01 1:41:56 4:49
36 39 Борис Ильченко 552 M 26 0:10:41 0:31:05 0:50:58 1:11:45 1:32:16 1:42:05 1:41:49 4:49
37 40 Ігор Чадаєв 2103 M 27 ЕБШ 0:10:36 0:30:47 0:50:21 1:10:15 1:31:40 1:42:26 1:42:18 4:50
38 41 Vitaly Galavinsky 644 M 29 0:09:07 0:27:48 0:47:33 1:08:33 1:30:52 1:42:27 1:42:23 4:51
39 42 Олександр Зільберман 2105 M 43 KM Running Club 0:10:17 0:30:33 0:51:27 1:12:09 1:32:35 1:42:37 1:42:31 4:51
40 43 Ivan Skrypnyk 623 M 21 0:11:13 0:32:23 0:53:19 1:14:10 1:34:19 1:44:13 1:44:06 4:56
41 45 Oleg Puzanov 565 M 35 0:10:02 0:29:58 0:50:34 1:12:21 1:34:05 1:44:49 1:44:42 4:57
42 46 Игорь Фоменко 631 M 26 0:12:57 0:34:58 0:55:34 1:16:04 1:36:00 1:45:07 1:44:50 4:58
43 47 Анатолій Чешко 636 M 30 0:10:40 0:31:46 0:53:16 1:14:58 1:36:05 1:45:23 1:45:17 4:59
44 49 Gleb Dolzhikov 598 M 30 Kinosura 0:11:23 0:31:12 0:51:43 1:13:08 1:35:09 1:46:14 1:45:58 5:01
45 50 Олександр Духота 502 M 27 0:10:29 0:30:56 0:51:45 1:13:11 1:35:20 1:46:18 1:46:13 5:02
46 51 Данііл Ашихмін 523 M 21 0:10:51 0:31:39 0:52:44 1:14:04 1:36:02 1:46:23 1:46:08 5:01
47 52 Ievgen Snisar 579 M 39 Nike+ Run Club 0:10:51 0:32:06 0:53:14 1:14:20 1:35:53 1:47:01 1:46:50 5:03
48 53 Сергей Новиков 645 M 29 0:12:58 0:34:58 0:55:34 1:16:04 1:37:16 1:47:08 1:46:50 5:03
49 54 Сергій Дерлеменко 588 M 37 0:11:24 0:32:51 0:54:12 1:15:36 1:37:19 1:47:28 1:47:12 5:04
50 57 Богдан Кудряшов 503 M 27 Глобус 0:10:35 0:31:43 0:53:31 1:15:55 1:38:06 1:49:07 1:49:02 5:10
51 58 Александр  Кущ  569 M 39 0:10:02 0:29:58 0:50:34 1:12:22 1:36:18 1:49:12 1:49:12 5:10
52 60 Андрей Куршацов 547 M 40 Kharkiv Road Runners 0:11:32 0:33:06 0:54:26 1:16:15 1:38:36 1:49:31 1:49:20 5:10
53 61 Максим Черкіс 633 M 33 Combat UA 0:10:24 0:30:37 0:52:01 1:14:29 1:38:07 1:49:59 1:49:56 5:12
54 62 Андрій Чорноус 591 M 24 0:10:49 0:31:52 0:52:53 1:14:53 1:37:49 1:50:20 1:50:12 5:13
55 64 Vladyslav Kodatskyi 634 M 24 Run Ukrain 0:11:33 0:31:55 0:53:52 1:16:10 1:38:42 1:50:23 1:50:05 5:13
56 65 Артем Педорченко 592 M 40 0:11:02 0:33:11 0:55:50 1:17:51 1:40:12 1:50:48 1:50:38 5:14
57 66 Ігор Пліса 555 M 32 Kinosura 0:11:27 0:32:08 0:53:33 1:16:13 1:39:31 1:50:55 1:50:38 5:14
58 68 Ігор Закутинський 593 M 21 0:11:27 0:32:56 0:54:46 1:16:38 1:39:46 1:51:38 1:51:28 5:17
59 69 Aleksandr Poliakov 570 M 32 0:10:51 0:31:54 0:53:32 1:16:07 1:39:46 1:51:48 1:51:40 5:17
60 70 Володимир Новіков 602 M 29 0:09:43 0:30:25 0:52:21 1:15:19 1:39:37 1:51:54 1:51:49 5:18
61 72 Сергей Пузанков 589 M 32 0:11:51 0:33:53 0:56:02 1:18:42 1:41:52 1:52:50 1:52:33 5:20
62 73 Денис Овчаров 624 M 33 0:12:11 0:34:33 0:56:19 1:18:57 1:42:09 1:52:54 1:52:45 5:20
63 74 Андрій Драганов  613 M 35 0:11:09 0:33:07 0:55:06 1:17:50 1:41:37 1:53:00 1:52:38 5:20
64 75 Олександр Загороднюк 556 M 25 0:10:28 0:34:14 0:59:09 1:20:25 1:42:02 1:53:05 1:52:59 5:21
65 76 Евгений Сокур 535 M 24 0:10:50 0:31:52 0:52:53 1:16:12 1:41:43 1:53:35 1:53:27 5:22
66 77 Сергій Грисюк 567 M 32 0:11:30 0:32:46 0:55:07 1:17:48 1:42:11 1:53:44 1:53:21 5:22
67 79 Сергій Сафонов 557 M 35 0:11:23 0:34:01 0:56:16 1:18:48 1:42:32 1:54:26 1:54:19 5:25
68 82 Dmytro Kostenkov 638 M 32 0:12:15 0:34:57 0:57:02 1:18:58 1:43:08 1:55:13 1:54:56 5:26
69 83 Alexandr Klysha 637 M 31 0:12:07 0:34:51 0:57:04 1:19:00 1:43:09 1:55:13 1:54:56 5:26
70 85 Данило Малишев 519 M 28 Упоротые марафоном 0:11:51 0:34:37 0:57:35 1:20:35 1:44:03 1:55:53 1:55:44 5:29
71 87 Дмитро Куриш 643 M 38 0:11:53 0:34:46 0:57:56 1:21:16 1:44:57 1:56:33 1:56:26 5:31
72 88 Дмитро Сергієнко 544 M 27 velobazar.com 0:12:50 0:35:53 0:59:11 1:21:50 1:45:26 1:56:55 1:56:34 5:31
73 89 Данил Фроленок 2107 M 32 0:13:22 0:34:31 0:56:14 1:19:06 1:43:54 1:58:14 1:57:55 5:35
74 90 Дмитро Дубовик 2108 M 31 GlobalLogic 0:10:55 0:32:29 0:54:37 1:18:14 1:44:25 1:58:36 1:58:23 5:36
75 91 Дмитро Козеровський 566 M 25 0:11:53 0:34:39 0:57:51 1:21:51 1:46:53 1:58:37 1:58:22 5:36
76 92 Artem Kazanovskyi 582 M 29 PZDY ONE MAN TEAM 0:11:47 0:34:39 0:57:35 1:21:17 1:46:40 1:58:52 1:58:43 5:37
77 93 Пилип Масюк 618 M 25 0:12:53 0:37:26 1:01:04 1:24:27 1:48:38 1:59:03 1:58:52 5:38
78 96 Kirill Kudinov 632 M 37 0:12:06 0:35:52 1:00:25 1:25:01 1:48:27 1:59:50 1:59:33 5:40
79 97  Miltton Cáceres 2104 M 52  Беговой клуб RUN BASE KYIV. 0:10:47 0:32:58 0:56:04 1:20:40 1:47:43 2:00:42 2:00:38 5:43
80 99 Юрій Старик 571 M 40 0:12:24 0:35:05 0:59:06 1:23:25 1:49:28 2:01:41 2:01:20 5:45
81 100 Микола Кібиш 507 M 24 0:11:48 0:35:21 0:59:05 1:23:31 1:49:03 2:01:57 2:01:49 5:46
82 102 Игорь Пурик 627 M 41 KUZIN TEAM 0:11:41 0:35:52 1:00:23 1:25:01 1:49:37 2:02:08 2:02:04 5:47
83 105 Сергій Гудзь 511 M 27 0:12:47 0:37:24 1:02:08 1:27:09 1:51:23 2:03:45 2:03:39 5:51
84 106 Євгеній Рибаков 578 M 36 0:12:49 0:36:17 1:00:22 1:24:30 1:50:34 2:04:01 2:03:40 5:51
85 107 Валентин Светлов 581 M 33 0:10:05 0:31:59 0:54:49 1:20:36 1:50:53 2:05:34 2:05:33 5:57
86 109 Валерій Серебряков 537 M 32 0:13:18 0:35:21 0:58:12 1:23:23 1:52:15 2:05:46 2:05:32 5:57
87 113 Антон Юдицкий 641 M 33 Adidasrunners 0:12:48 0:37:39 1:02:26 1:27:30 1:53:16 2:06:03 2:05:59 5:58
88 114 Pushenko Eugen 564 M 35 0:11:44 0:35:09 0:58:41 1:24:32 1:52:31 2:06:46 2:06:32 5:59
89 117 Дмитро Гавришко 595 M 29 0:11:52 0:34:38 0:57:36 1:22:33 1:52:23 2:07:49 2:07:40 6:03
90 120 Андрій Кульченко 517 M 32 Nike+ Run Club 0:16:13 0:49:32 1:16:59 1:38:53 2:00:28 2:09:49 2:09:40 6:08
91 121 Захар Андрусенко 546 M 25 0:13:15 0:40:18 1:06:39 1:34:13 1:57:44 2:10:00 2:09:55 6:09
92 122 Олег Сербін  629 M 35 0:12:04 0:35:34 1:01:29 1:28:47 1:56:49 2:10:05 2:09:47 6:09
93 123 Дмитро  Марченко  626 M 25 0:10:13 0:30:11 0:51:26 1:16:36 1:54:04 2:10:47 2:10:43 6:11
94 124 Myroslav Polishchuk 524 M 33 0:13:03 0:40:17 1:06:39 1:34:11 1:58:43 2:11:14 2:11:08 6:12
95 131 Максим Бондарь 2101 M 38 0:14:30 0:41:08 1:08:21 1:36:09 2:04:08 2:17:20 2:17:02 6:29
96 135 Сергей Гуленко 572 M 46 0:14:44 0:42:08 1:09:05 1:37:08 2:08:16 2:24:39 2:24:17 6:50
97 139 Алексей Кислицын 584 M 26 0:13:38 0:42:52 1:14:59 1:46:28 2:18:46 2:35:46 2:35:37 7:22
DQ 2147483647 Aleksandr Pylaev 559 M 33 Run Base Kyiv 0:13:15 0:39:42
DNS 2147483647 Антон Голубєв 505 M 29
DNS 2147483647 Pavlo Kharchenko 516 M 32
DNS 2147483647 Павло Морозов 520 M 35 SAPIK TEAM
DNS 2147483647 Маркіян Ключковський 522 M 34 EPAP Ukraine
DNS 2147483647 Дмитро Канін 528 M 32 Live.Love.Run
DNS 2147483647 Володимир Олексін 554 M 29
DNS 2147483647 Павел Рева 587 M 34 Apulaz
DNS 2147483647 Валентин Алейников 628 M 31
Місце Загальне місце Атлет Номер Стать Вік Клуб 2.1 km 6.3 km 10.5 km 14.7 km 18.9 km Фінішний час Час за чипом Швидкість
1 16 Ганна Волкова 560 F 28 0:09:57 0:28:35 0:47:20 1:06:12 1:24:42 1:33:48 1:33:39 4:26
2 26 Kateryna Lakhonina 541 F 29 Kuzin Team 0:10:25 0:30:23 0:50:06 1:09:41 1:29:20 1:38:57 1:38:54 4:41
3 27 Анна Ефименко 533 F 23 0:09:42 0:29:14 0:49:11 1:09:34 1:29:21 1:39:07 1:39:06 4:41
4 44 Влада  Бабич  609 F 30 SAPIK-TEAM 0:11:22 0:32:26 0:53:26 1:14:19 1:34:54 1:44:46 1:44:34 4:57
5 48 Lina Borysova 509 F 33 0:10:51 0:32:05 0:53:13 1:14:18 1:35:19 1:45:36 1:45:29 5:00
6 55 Виктория Прудник 621 F 31 adidas running club 0:11:04 0:32:06 0:53:29 1:14:53 1:36:54 1:47:32 1:47:21 5:05
7 56 Олена Мельник 501 F 25 0:13:09 0:35:10 0:54:42 1:15:57 1:38:07 1:49:07 1:48:48 5:09
8 59 Надія Дутка 532 F 36 0:10:59 0:33:29 0:55:47 1:17:50 1:39:12 1:49:15 1:49:12 5:10
9 63 Світлана Ніколаєнко 622 F 34 0:10:36 0:31:38 0:53:16 1:15:21 1:38:39 1:50:23 1:50:16 5:13
10 67 Mariia Kardash 549 F 25 Skinny&Strong Club 0:11:12 0:32:26 0:53:57 1:16:12 1:39:37 1:51:28 1:51:14 5:16
11 71 Юліана Дяченко 577 F 19 0:12:23 0:34:58 0:57:03 1:18:59 1:41:11 1:51:58 1:51:32 5:17
12 78 Ирина Масюк 573 F 27 KM Running Club 0:11:25 0:33:53 0:56:19 1:18:44 1:42:12 1:54:18 1:54:12 5:24
13 80 Анна Луценко 508 F 24 0:11:19 0:33:35 0:56:04 1:19:20 1:43:08 1:54:54 1:54:47 5:26
14 81 Валентина Силецкая 558 F 26 0:11:33 0:34:15 0:56:30 1:19:06 1:43:30 1:55:11 1:55:04 5:27
15 84 Ірина Сербін 630 F 31 0:11:48 0:34:00 0:56:56 1:20:08 1:43:50 1:55:32 1:55:14 5:27
16 86 Ірина Коршак 530 F 29 Спортлайф, Біговий Чернігів 0:12:02 0:34:21 0:56:48 1:20:11 1:44:13 1:56:10 1:55:56 5:29
17 94 Вероніка Гудзь 512 F 27 Nike+ Run Club 0:12:17 0:36:17 1:00:10 1:24:12 1:47:59 1:59:03 1:58:58 5:38
18 95 Лариса Грицан 639 F 31 Nike+Run Club 0:12:01 0:35:51 1:00:11 1:24:13 1:48:00 1:59:05 1:58:54 5:38
19 98 Ольга Марчук 606 F 29 RunONoff 0:12:56 0:36:17 1:00:22 1:24:29 1:49:14 2:01:27 2:01:12 5:44
20 101 Марія Ліннік 518 F 25 0:14:07 0:37:45 1:02:11 1:27:07 1:50:41 2:02:04 2:01:51 5:46
21 103 Ольга Бершадська 585 F 23 0:12:48 0:36:20 1:00:04 1:24:47 1:49:54 2:02:58 2:02:41 5:48
22 104 Анна Возная 538 F 28 0:11:53 0:35:32 0:59:22 1:24:25 1:50:41 2:03:12 2:03:06 5:50
23 108 Таня Романюк  526 F 25 0:12:25 0:36:28 1:00:53 1:25:29 1:50:09 2:05:41 2:05:24 5:56
24 110 Алла Смородина 562 F 35 runONoff 0:13:08 0:37:31 1:02:28 1:27:36 1:53:34 2:06:00 2:05:46 5:57
25 111 Наталія Сергієнко 542 F 35 0:13:20 0:37:43 1:02:26 1:27:31 1:53:16 2:06:02 2:05:42 5:57
26 112 Наталія Фролова 640 F 29 Adidas Run Club 0:12:48 0:37:38 1:02:26 1:27:30 1:53:16 2:06:02 2:05:58 5:58
27 115 Євгенія Закревська 2102 F 36 0:14:29 0:42:13 1:13:27 1:49:55 2:07:21 2:06:53 6:00
28 116 Вікторія Шкуренко 617 F 39 Run Base Kyiv 0:13:15 0:39:11 1:04:20 1:29:47 1:55:22 2:07:38 2:07:34 6:02
29 118 Сухопара Ольга 563 F 30 Skinny & Strong Club 0:11:34 0:35:03 0:59:52 1:26:15 1:54:41 2:08:37 2:08:21 6:05
30 119 Наталія  Войцехівська  515 F 42 0:13:02 0:38:50 1:04:26 1:30:00 1:56:05 2:08:56 2:08:46 6:06
31 125 Tanya Logacheva 2109 F 30 Ебш 0:11:41 0:36:15 1:02:32 1:30:26 1:58:27 2:12:16 2:12:08 6:15
32 126 Альона Щербенко 601 F 27 0:14:23 0:40:59 1:06:55 1:32:46 1:59:09 2:12:44 2:12:24 6:16
33 127 Ольга Красуцька 590 F 29 0:11:29 0:35:40 1:01:40 1:32:49 1:59:04 2:12:50 2:12:46 6:17
34 128 Юлия Гринжевская 607 F 34 0:13:53 0:40:36 1:07:04 1:33:36 2:00:36 2:14:21 2:14:07 6:21
35 129 Світлана Шевченко 514 F 46 0:14:14 0:40:50 1:07:28 1:34:35 2:02:12 2:14:51 2:14:35 6:22
36 130 Євгенія  Чистопугова  534 F 23 KM Running Club 0:12:26 0:36:46 1:03:21 1:31:42 2:02:17 2:17:14 2:17:05 6:29
37 132 Юлия Коршак 553 F 33 0:13:17 0:40:45 1:08:56 1:36:30 2:05:01 2:18:34 2:18:28 6:33
38 133 Valentyna Stashenko 543 F 38 Endurance School 0:13:39 0:40:48 1:08:32 1:37:10 2:05:29 2:19:05 2:18:53 6:35
39 134 Юля Сосновська 521 F 23 Nike+ Run Club 0:14:33 0:43:49 1:13:16 1:42:36 2:10:38 2:22:47 2:22:37 6:45
40 136 Оксана Кардаш 550 F 52 0:14:39 0:44:06 1:14:25 1:43:53 2:13:59 2:28:07 2:27:52 7:00
41 137 Ганна Мелех 506 F 37 0:15:23 0:45:11 1:14:33 1:44:22 2:14:53 2:30:28 2:30:09 7:07
42 138 Елена Пилип  2112 F 24 0:14:25 0:39:55 1:03:39 1:27:54 1:53:17 2:34:03 2:33:39 7:17
43 140 Ірина Ровен 583 F 21 0:13:39 0:42:53 1:14:59 1:46:28 2:18:46 2:35:48 2:35:39 7:22
44 141 Олександра Криганова 2106 F 26 0:14:44 0:44:22 1:16:52 1:50:09 2:25:09 2:40:49 2:40:30 7:36
45 142 Oksana Shalimova 600 F 36 0:14:50 0:45:52 1:18:03 1:52:27 2:29:17 2:48:15 2:48:07 7:58
DNS 2147483647 Катерина Радзимінська 513 F 29
DNS 2147483647 Діана Константинова 527 F 27
DNS 2147483647 Анна Туліна 568 F 21
DNS 2147483647 Світлана Шмідт 597 F 27 Nike+Kyiv
DNS 2147483647 CATHERINE MEDINA 604 F 24
Місце Загальне місце Атлет Номер Стать Вік Клуб 2.1 km 6.3 km Час за чипом Фінішний час Швидкість
1 1 Виталий Маринич 8421 M 27 0:06:56 0:20:54 0:28:12 0:28:12 3:21
2 2 Олександр Оксенюк 1070 M 38 KM Running Club 0:06:55 0:21:33 0:28:54 0:28:54 3:26
3 3 Антон Купрієць 1003 M 32 Track&Speed Club 0:07:12 0:22:51 0:30:38 0:30:36 3:38
4 4 Dmytro Lishchuk 1141 M 27 BilaTserkvaMarathon/AC Panda 0:07:36 0:23:58 0:31:57 0:31:57 3:48
5 5 Дмитро Малежик 1106 M 32 СК Науковець 0:08:07 0:24:08 0:32:13 0:32:08 3:49
6 9 Кравченко Вячеслав 1054 M 25 RED 0:08:19 0:27:19 0:36:42 0:36:40 4:21
7 10 Вадим Колынчук 1162 M 23 RED 0:13:36 0:37:55 0:37:44 4:29
8 11 Олексій Мулач 1111 M 25 0:08:28 0:27:59 0:37:55 0:37:53 4:30
9 12 Сергій Чудаков 1150 M 28 Live.Love Run 0:09:19 0:28:33 0:37:59 0:37:50 4:30
10 13 Олександр Скарлат 1104 M 22 #ArtamonovTeam 0:09:25 0:28:47 0:38:30 0:38:15 4:33
11 14 Сергей Смахтин  1126 M 41 0:09:32 0:29:04 0:38:38 0:38:36 4:35
12 17 Даниил Мойса 1051 M 27 0:09:27 0:29:25 0:39:53 0:39:28 4:42
13 18 Денис Хохлов 8405 M 38 0:10:23 0:30:27 0:40:25 0:40:14 4:47
14 19 Евгений Туркулевич 1014 M 41 Endurance School 0:09:08 0:30:18 0:40:37 0:40:30 4:49
15 20 Зиновій Зелінський 1039 M 27 0:09:46 0:30:06 0:40:44 0:40:41 4:50
16 21 Сергій Лисенко 1028 M 36 0:11:08 0:31:04 0:40:50 0:40:37 4:50
17 23 Костянтин Федорусь 1025 M 20 0:11:25 0:32:43 0:41:41 0:41:34 4:57
18 24 Сергій Шандрук 1047 M 31 0:10:11 0:31:28 0:41:59 0:41:56 4:59
19 27 Валерій Мардаль 8403 M 37 0:11:52 0:32:43 0:42:55 0:42:43 5:05
20 29 Роман Онопрійчук 1065 M 31 0:10:59 0:32:21 0:43:02 0:42:44 5:05
21 30 Сергій Соловко 1078 M 46 0:11:54 0:32:49 0:43:07 0:42:46 5:05
22 32 Андрей Прудников 1128 M 34 0:11:17 0:32:31 0:43:13 0:42:58 5:06
23 35 Антон Кужньов 1016 M 26 0:10:41 0:32:39 0:43:42 0:43:36 5:11
24 36 Сергій Лісняк 1022 M 55 0:10:58 0:33:12 0:44:14 0:43:56 5:13
25 37 Шумейко Александр 1160 M 22 RED 0:10:10 0:33:10 0:44:14 0:44:12 5:15
26 38 Гребеньков Михаил 1159 M 43 RED 0:10:39 0:32:33 0:44:22 0:44:08 5:15
27 41 Ivan Safonov 1032 M 35 0:10:40 0:33:23 0:44:34 0:44:29 5:17
28 42 Сергій Явтушкевич 1083 M 25 0:11:50 0:33:51 0:45:02 0:44:40 5:19
29 45 Ярослав Бакал 1044 M 23 0:11:50 0:35:12 0:45:14 0:45:10 5:22
30 46 Роман Герасименко 1058 M 25 0:11:49 0:35:12 0:45:17 0:45:14 5:23
31 47 Андрій Гніденко 1090 M 16 0:13:33 0:36:20 0:45:17 0:45:15 5:23
32 52 Сергій Стецюк 1068 M 32 0:12:49 0:35:02 0:45:57 0:45:36 5:25
33 53 Роман Мойса 1049 M 28 0:10:37 0:34:35 0:45:57 0:45:33 5:25
34 56 ГРИГОРІЙ МИРОНЕНКО 1102 M 29 0:12:05 0:35:04 0:46:23 0:46:15 5:30
35 57 Володимир Єрмак 1001 M 33 0:11:51 0:35:14 0:46:24 0:46:07 5:29
36 58 Sidorov Sergii 1059 M 29 0:11:24 0:34:54 0:46:25 0:46:25 5:31
37 59 Roberto Fray da Silva 1114 M 30 0:11:30 0:33:54 0:46:29 0:46:16 5:30
38 61 Олександр Пузій 1089 M 37 0:13:33 0:36:22 0:46:37 0:46:35 5:32
39 66 Филипп Опря 1181 M 25 NRC KYIV 0:12:23 0:36:03 0:47:05 0:46:55 5:35
40 67 Алексей  Кислый 1045 M 27 0:13:03 0:36:54 0:47:06 0:46:55 5:35
41 74 Григорій Алфьоров 1004 M 33 JOMA SPORT 0:12:43 0:36:29 0:47:56 0:47:34 5:39
42 76 Микола Орешкін  1180 M 33 0:14:55 0:37:08 0:47:59 0:47:46 5:41
43 79 Тарас Хандусь 1187 M 38 0:11:38 0:35:55 0:48:16 0:48:13 5:44
44 80 Денис Феденко 1062 M 23 0:11:37 0:35:31 0:48:20 0:48:17 5:44
45 82 Александр Суббота 1100 M 32 0:11:46 0:35:52 0:48:51 0:48:31 5:46
46 83 Дмитрий  Сычев 1021 M 23 0:11:24 0:36:19 0:48:56 0:48:41 5:47
47 84 Алексей Прокопчук 1120 M 32 0:12:14 0:37:04 0:49:05 0:48:57 5:49
48 85 Володимир Кравченко 1043 M 28 0:11:26 0:36:57 0:49:05 0:49:03 5:50
49 86 Leo Jones 1135 M 33 0:12:02 0:36:44 0:49:07 0:48:57 5:49
50 87 Владимир Подельский 1050 M 28 0:12:02 0:36:32 0:49:16 0:48:51 5:48
51 90 Павло Постніков 1158 M 35 0:12:56 0:37:43 0:49:43 0:49:30 5:53
52 91 Roman Shemet 1074 M 38 0:13:43 0:38:21 0:49:43 0:49:33 5:54
53 92 Олександр Басс  1170 M 31 0:13:20 0:37:52 0:49:47 0:49:35 5:54
54 94 Сергій Тупкало 1057 M 37 0:12:48 0:37:51 0:50:16 0:50:13 5:58
55 95 Дмитро Цинковський 1002 M 23 0:14:44 0:39:54 0:50:27 0:50:12 5:58
56 96 Юрій Буденко 1112 M 39 0:14:00 0:38:52 0:50:33 0:50:11 5:58
57 97 Артем Чепурний 1110 M 30 0:14:00 0:38:53 0:50:35 0:50:12 5:58
58 99 Rodney Plamondon 1139 M 49 0:11:48 0:37:55 0:50:48 0:50:38 6:01
59 101 Роман Сосновый  1036 M 20 0:13:19 0:39:40 0:50:53 0:50:49 6:02
60 104 Andrii Usenko 1144 M 31 0:14:09 0:39:44 0:50:56 0:50:36 6:01
61 105 Борткин Игорь 1037 M 25 0:13:21 0:39:42 0:50:57 0:50:52 6:03
62 106 Андрій Кузьмін 1101 M 23 0:14:45 0:39:55 0:51:11 0:50:56 6:03
63 107 Цыбуля Александр 1164 M 20 RED 0:11:45 0:37:41 0:51:13 0:51:03 6:04
64 108 Виталий  Халаберда  1107 M 30 0:12:22 0:38:30 0:51:21 0:51:15 6:06
65 111 Андрій Железняк 1156 M 24 0:11:21 0:37:50 0:51:54 0:51:51 6:10
66 113 Заур Лачинов 1171 M 33 0:13:21 0:40:10 0:52:17 0:52:12 6:12
67 115 Артур Шишкін 1082 M 28 0:13:28 0:40:13 0:52:25 0:52:18 6:13
68 117 Сергій Мухін 1098 M 41 0:14:27 0:40:47 0:52:39 0:52:23 6:14
69 121 Лев-Олександр Бондаренко 8411 M 23 0:14:34 0:40:34 0:52:59 0:52:34 6:15
70 122 Сергій Пятоха 8420 M 42 0:14:34 0:40:35 0:52:59 0:52:36 6:15
71 124 Ростислав Кондрик 8410 M 32 Політична Партія Основа 0:14:48 0:40:51 0:53:18 0:52:52 6:17
72 125 Олександр Янковий 1024 M 28 0:13:22 0:39:46 0:53:42 0:53:15 6:20
73 126 Ансар Тайметов  1023 M 43 0:14:42 0:41:46 0:54:02 0:53:40 6:23
74 129 Костянтин Семенов 1073 M 27 0:14:29 0:41:08 0:54:09 0:53:55 6:25
75 130 Сергей Жебка 1109 M 32 0:13:17 0:39:46 0:54:11 0:53:57 6:25
76 134 Ілля Кириленко 1006 M 31 0:14:43 0:41:21 0:54:20 0:53:54 6:25
77 135 Дмитрий Кучеренко 1152 M 26 RED 0:13:35 0:40:53 0:54:39 0:54:27 6:29
78 136 Гаценко Олег 1155 M 22 RED 0:13:35 0:40:53 0:54:40 0:54:29 6:29
79 139 Олег Даныш 1035 M 31 0:13:21 0:40:33 0:54:54 0:54:50 6:31
80 142 Тарас Козуб 1007 M 28 0:15:13 0:44:35 0:56:05 0:55:41 6:37
81 145 Иван Небрат 1137 M 27 0:12:55 0:40:25 0:56:23 0:56:17 6:42
82 147 Володимир Борисенко 8424 M 25 0:14:26 0:42:11 0:57:09 0:56:45 6:45
83 149 Артем Деньга 1093 M 25 0:14:41 0:43:12 0:57:31 0:57:14 6:48
84 152 Денис Гречко 8417 M 31 0:15:05 0:43:48 0:57:34 0:57:08 6:48
85 153 Василій Ращупко 8413 M 33 0:15:05 0:43:47 0:57:34 0:57:09 6:48
86 154 Андрій Ніколаєнко 8415 M 38 0:15:04 0:43:46 0:57:34 0:57:09 6:48
87 155 Денис Шейбут 8416 M 39 0:15:05 0:43:48 0:57:34 0:57:09 6:48
88 156 Олексій Дядик 8419 M 30 0:15:05 0:43:49 0:57:35 0:57:11 6:48
89 157 Максим Адамчук 8418 M 33 0:15:06 0:43:48 0:57:36 0:57:10 6:48
90 161 Андрей Паньчак 1053 M 32 0:15:07 0:44:01 0:58:24 0:57:55 6:53
91 163 Максим Турава 1167 M 22 RED 0:12:23 0:42:41 0:58:28 0:58:19 6:56
92 168 Роман Козуб 1008 M 32 0:15:13 0:44:35 0:59:04 0:58:40 6:59
93 170 Ростислав Качан 1067 M 36 by myself 0:13:48 0:44:40 0:59:42 0:59:40 7:06
94 171 Михайло Топол 1178 M 24 0:13:19 0:44:59 0:59:53 0:59:34 7:05
95 174 Андрей Калашников 1012 M 32 0:14:59 0:45:23 1:00:19 1:00:06 7:09
96 183 Максим Манжосов 1084 M 29 Группа Здоровья СМАЙЛ 0:15:21 0:47:09 1:03:30 1:03:22 7:32
DQ 2147483647 Комар Андрей 1147 M 24 RED 0:10:59
DQ 2147483647 Романчук Ярослав 1148 M 25 RED 0:10:28
DNS 2147483647 Єгор Вдовиченко 1031 M 34
DNS 2147483647 Олександр Цимбал 1056 M 33 TOPRUNNERS
DNS 2147483647 Євгеній Власов 1066 M 30
DNS 2147483647 Дмитрий Комаров 1080 M 32
DNS 2147483647 Dmytro Filipenko 1086 M 27
DNS 2147483647 Oleg Repetiy 1105 M 30
DNS 2147483647 McBroom James 1121 M 37 West Side Dons
Місце Загальне місце Атлет Номер Стать Вік Клуб 2.1 km 6.3 km Час за чипом Фінішний час Швидкість
1 6 Татьяна Гордиенко 8435 F 29 0:08:23 0:25:44 0:34:01 0:34:01 4:03
2 7 Алина Кримцева 1013 F 22 Track&Speed Club 0:08:37 0:26:25 0:35:11 0:35:11 4:11
3 8 Анна Іващук 1119 F 28 KM Running Club 0:09:04 0:27:05 0:36:05 0:36:03 4:17
4 15 Анна Бабич 1131 F 31 0:09:30 0:29:28 0:39:13 0:39:13 4:40
5 16 Карина Воронченко 1143 F 26 0:09:34 0:29:23 0:39:23 0:39:23 4:41
6 22 Hanna Sheredeko 1174 F 24 0:09:41 0:30:40 0:40:51 0:40:50 4:51
7 25 Елена Чепурка 8404 F 29 0:10:43 0:31:41 0:42:19 0:42:12 5:01
8 26 tania pidorina  1030 F 33 aquarium 0:10:34 0:32:02 0:42:19 0:42:18 5:02
9 28 Светлана Марфутина 1026 F 32 0:10:07 0:31:52 0:42:56 0:42:51 5:06
10 31 Леля Купіна 1189 F 29 0:10:33 0:32:12 0:43:12 0:43:10 5:08
11 33 Олександра Школоберда 1046 F 28 Фитнес клуб Подольский 0:09:52 0:31:30 0:43:17 0:43:15 5:09
12 34 Lola Mamadzhanova 1134 F 28 0:11:20 0:33:02 0:43:22 0:43:12 5:08
13 39 Алла Бойко 1118 F 29 0:10:58 0:33:33 0:44:29 0:44:29 5:17
14 40 Марія Наджос 1173 F 34 0:12:05 0:34:08 0:44:34 0:44:18 5:16
15 43 Марія Бондаренко 1151 F 26 Подольский 0:13:09 0:35:10 0:45:05 0:44:45 5:19
16 44 Ольга Шевчук 1161 F 26 Подольський 0:13:09 0:35:09 0:45:11 0:44:52 5:20
17 48 Аліна Ільяхова 1115 F 27 0:10:53 0:33:47 0:45:30 0:45:25 5:24
18 49 Олена Козар 1188 F 26 Run Base Kyiv 0:12:16 0:35:19 0:45:38 0:45:35 5:25
19 50 Катерина Лісова 1130 F 24 0:11:15 0:34:20 0:45:39 0:45:26 5:24
20 51 Вікторія Виповська 1132 F 24 0:12:12 0:35:09 0:45:56 0:45:42 5:26
21 54 Наталія Романова 8409 F 32 0:12:15 0:35:03 0:46:04 0:45:52 5:27
22 55 Єлизавета Макарицька 1124 F 27 0:12:12 0:35:18 0:46:13 0:45:59 5:28
23 60 Катерина Бондарчук 1029 F 21 0:11:30 0:35:09 0:46:33 0:46:29 5:32
24 62 Людмила  Буряк 8408 F 28 0:12:08 0:35:19 0:46:37 0:46:27 5:31
25 63 Оксана Бокова 1060 F 23 0:11:51 0:35:14 0:46:40 0:46:36 5:32
26 64 Людмила  Лущенко  1015 F 32 Podolskiy 0:11:06 0:34:52 0:46:52 0:46:48 5:34
27 65 Марія Косовська 1097 F 33 0:10:56 0:35:05 0:47:03 0:47:01 5:35
28 68 Альона  Неймет 1063 F 27 0:11:55 0:35:29 0:47:20 0:47:14 5:37
29 69 Дар'я Мельник 1027 F 30 0:12:10 0:35:56 0:47:29 0:47:16 5:37
30 70 Марія Дудка 8407 F 27 0:12:37 0:35:57 0:47:31 0:47:15 5:37
31 71 Наталья Плотная 1184 F 37 0:11:33 0:35:31 0:47:39 0:47:34 5:39
32 72 Юлія Хомутянська 1034 F 29 AC Panda 0:12:10 0:35:42 0:47:42 0:47:34 5:39
33 73 Olena Kovalenko 1091 F 31 0:11:45 0:35:46 0:47:46 0:47:43 5:40
34 75 Марина Халаберда 1095 F 30 0:11:00 0:36:04 0:47:57 0:47:53 5:42
35 77 Aрина Cмахтина  1127 F 16 спорт лайк 0:12:10 0:36:24 0:48:04 0:48:02 5:43
36 78 Яна Бєрєзінєр  1186 F 22 0:10:53 0:35:02 0:48:13 0:48:09 5:43
37 81 Юлія Рой 1123 F 32  Track&Speed Club 0:12:05 0:36:19 0:48:34 0:48:29 5:46
38 88 Мария Паньчак 1052 F 32 0:13:34 0:37:48 0:49:17 0:48:47 5:48
39 89 Елена Беликова 1103 F 29 0:11:01 0:36:58 0:49:23 0:49:15 5:51
40 93 Тетяна Забожчук 8434 F 27 0:12:50 0:36:56 0:49:52 0:49:32 5:53
41 98 Ольга Лозовська 1182 F 30 0:12:07 0:37:49 0:50:44 0:50:41 6:02
42 100 Yuliya Gumeniuk 1005 F 34 0:13:03 0:38:06 0:50:50 0:50:40 6:02
43 102 Маша Ковальчук 1019 F 28 RunBaseKyiv 0:13:18 0:39:40 0:50:55 0:50:51 6:03
44 103 Natalia Usenko 1145 F 30 0:14:09 0:39:43 0:50:55 0:50:35 6:01
45 109 Анна Мазяр 1113 F 25 0:13:35 0:39:19 0:51:32 0:51:16 6:06
46 110 Наталія Кондратенко 1136 F 39 Колізей 0:12:54 0:38:50 0:51:35 0:51:29 6:07
47 112 Галина Саїк 1077 F 28 0:14:43 0:39:43 0:52:04 0:51:38 6:08
48 114 Анжеліка Костюк 1099 F 16 0:12:03 0:38:25 0:52:24 0:52:20 6:13
49 116 Юлія Шевчук 1081 F 24 0:13:30 0:40:14 0:52:25 0:52:19 6:13
50 118 Анна Варавіна 1116 F 31 0:12:13 0:38:39 0:52:45 0:52:42 6:16
51 119 Alona Sarapina 1010 F 31 0:12:50 0:39:41 0:52:48 0:52:36 6:15
52 120 Юлія Бракало 1040 F 24 Run Base Kyiv 0:13:16 0:39:44 0:52:56 0:52:49 6:17
53 123 Наталия Белоцкая 1185 F 35 0:13:00 0:39:28 0:53:01 0:53:01 6:18
54 127 Наталя Калюжна 1133 F 25 0:13:30 0:40:20 0:54:05 0:53:52 6:24
55 128 Тетяна Коршук 1072 F 28 0:14:28 0:41:04 0:54:07 0:53:53 6:24
56 131 Елена Шаповалова 1108 F 32 0:13:18 0:39:46 0:54:11 0:53:57 6:25
57 132 Вікторія Шилюк  1038 F 28 0:13:18 0:40:06 0:54:12 0:54:00 6:25
58 133 Ольга Кузьменко 1076 F 29 0:14:19 0:41:42 0:54:17 0:53:55 6:25
59 137 Тетяна Велика 1020 F 31 0:13:19 0:40:33 0:54:52 0:54:48 6:31
60 138 Евгенiя Червона 1169 F 27 0:13:21 0:40:33 0:54:53 0:54:48 6:31
61 140 Тетяна Марченко 1177 F 32 0:12:45 0:41:24 0:55:27 0:55:16 6:34
62 141 Аня Марчук 1122 F 28 runONoff 0:13:25 0:41:10 0:55:28 0:55:15 6:34
63 143 Мария Михайличенко 1129 F 29 0:13:04 0:42:41 0:56:15 0:55:59 6:39
64 144 Віра Ткаченко 1088 F 30 0:14:33 0:42:19 0:56:15 0:55:59 6:39
65 146 Олена Стокоз 1042 F 32 Lena Running Club 0:13:15 0:42:17 0:56:49 0:56:46 6:45
66 148 Жанна Бондарєва 1179 F 31 0:13:36 0:41:56 0:57:14 0:57:08 6:48
67 150 Катерина Вайдич 8414 F 30 0:15:04 0:43:47 0:57:32 0:57:07 6:48
68 151 Олександра Подорожна 1094 F 25 0:14:40 0:43:12 0:57:33 0:57:16 6:49
69 158 Юлія-Олександра Кондрик 8412 F 24 0:15:10 0:43:48 0:57:43 0:57:18 6:49
70 159 Ксения Комарчук 1138 F 27 flexaspect 0:14:33 0:43:50 0:58:11 0:58:01 6:54
71 160 Ярослава Титарева 1166 F 23 RED 0:12:22 0:42:39 0:58:23 0:58:13 6:55
72 162 Elena Kudinova 1175 F 33 0:15:09 0:44:01 0:58:28 0:58:11 6:55
73 164 Тетяна Літвінова 1176 F 23 0:15:37 0:45:18 0:58:41 0:58:34 6:58
74 165 Maрия Шевченко 8402 F 24 0:12:29 0:42:45 0:58:42 0:58:26 6:57
75 166 Екатерина Скуридина 8458 F 33 0:13:23 0:42:47 0:58:53 0:58:39 6:59
76 167 Леся Саїк 1071 F 32 0:14:43 0:44:33 0:58:56 0:58:29 6:57
77 169 Olga Petrova 1017 F 34 0:15:17 0:45:11 0:59:29 0:59:06 7:02
78 172 Надія Фіалко 1018 F 35 0:15:19 0:45:13 1:00:13 0:59:50 7:07
79 173 Катерина Водопьянова 8406 F 31 0:15:00 0:45:24 1:00:17 1:00:05 7:09
80 175 Оксана Жукивская 1153 F 37 RED 0:14:04 0:43:29 1:00:27 1:00:15 7:10
81 176 Анна Зигура  1154 F 23 RED 0:14:05 0:43:14 1:01:04 1:00:51 7:14
82 177 Hanna Yasnitskaya 8425 F 28 Girls Run 0:12:47 0:44:33 1:01:58 1:01:41 7:20
83 178 Тетяна Воронова 1096 F 33 0:12:45 0:44:32 1:01:58 1:01:42 7:20
84 179 Альона Скулкіна 1033 F 27 0:14:46 0:46:29 1:02:33 1:02:18 7:25
85 180 Олена Першенко 1149 F 30 0:15:50 0:47:12 1:02:48 1:02:41 7:27
86 181 Олена Орешкіна 1183 F 32 0:14:59 0:47:14 1:03:22 1:03:09 7:31
87 182 Наталія Манжосова 1085 F 23 0:15:21 0:47:09 1:03:30 1:03:22 7:32
88 184 Lilia Sereda 1061 F 37 LIVE LOVE Run 0:14:41 0:49:50 1:04:53 1:04:37 7:41
89 185 Надія Новосьолова 1092 F 20 0:15:55 0:49:01 1:06:12 1:05:51 7:50
90 186 Мирослава Партала 8401 F 32 0:16:14 0:49:32 1:06:28 1:06:18 7:53
91 187 Елена Барабей 1165 F 22 RED 0:14:06 0:50:45 1:08:06 1:07:54 8:05
92 188 Мусиенко Анна 1146 F 27 RED 0:15:25 0:51:32 1:11:41 1:11:31 8:30
DQ 2147483647 Юлия Шкарбань 1157 F 31 RED 0:16:58
DQ 2147483647 Леся Корниенко 1163 F 21 RED 0:13:35
DQ 2147483647 Пикаленко Арнелла 1168 F 23 RED 0:11:01
DNS 2147483647 Анжела Кузьменко 1009 F 30
DNS 2147483647 Татьяна Каплюк 1011 F 30
DNS 2147483647 Ирина Леоненко 1041 F 32
DNS 2147483647 Вікторія Савіна 1048 F 30
DNS 2147483647 Аліна  Назар'єва  1055 F 23 нет
DNS 2147483647 Ольга Рябченко 1064 F 28
DNS 2147483647 Alexandra Sokol 1069 F 24
DNS 2147483647 Тетяна Серьогіна 1075 F 38
DNS 2147483647 Марiанна Вакульчик 1079 F 38
DNS 2147483647 Екатерина Сотниченко  1087 F 24
DNS 2147483647 Елена Шульга 1117 F 30
DNS 2147483647 Катерина Гуровська 1125 F 30
DNS 2147483647 Ellie Ashworth 1140 F 48
DNS 2147483647 crystal rozar 1142 F 35
DNS 2147483647 Катерина Мовчан 1172 F 25 Track&Speed Club
Місце Загальне місце Атлет Номер 2.1 km 6.3 km 10.5 km 14.7 km 18.9 km 23.1 km 27.3 km 31.5 km 35.7 km 39.9 km Фінішний час час за чипом Швидкість
1 1 7 a.m. 411 0:08:00 0:24:17 0:41:26 0:57:49 1:13:52 1:31:09 1:49:02 2:05:56 2:23:05 2:41:26 2:50:28 2:50:28 4:02
2 2 Переможці Екідену 401 0:10:17 0:28:35 0:46:49 1:05:56 1:26:48 1:46:05 2:05:12 2:25:50 2:47:16 3:07:15 3:17:32 3:17:24 4:40
3 3 КакЛетыПо-киевски 407 0:11:50 0:32:29 0:53:00 1:12:31 1:31:52 1:51:46 2:12:41 2:33:39 2:53:35 3:24:46 3:24:29 4:50
4 4 Melexis-2 405 0:09:35 0:27:27 0:47:11 1:12:02 1:36:25 1:55:16 2:15:49 2:41:41 3:06:40 3:25:48 3:35:16 3:35:08 5:05
5 5 OldBoyz 406 0:09:14 0:31:33 0:55:41 1:16:07 1:36:27 1:58:38 2:20:00 2:44:10 3:06:10 3:27:27 3:39:10 3:39:10 5:11
6 6 ОПГ МАЕТОК 1 408 0:09:48 0:30:02 0:52:00 1:13:48 1:35:16 1:56:56 2:20:08 2:42:24 3:07:38 3:29:57 3:40:11 3:39:57 5:12
7 7 Dream Team 409 0:09:03 0:28:14 0:50:18 1:15:30 1:37:49 1:57:28 2:18:16 2:42:24 3:06:09 3:30:04 3:41:30 3:41:30 5:14
8 8 Нічні фурії 402 0:13:59 0:39:56 1:01:59 1:28:40 1:55:44 2:18:37 2:39:31 3:00:33 3:20:42 3:40:50 3:50:24 3:50:24 5:27
9 9 Melexis-1 404 0:08:46 0:26:55 0:52:33 1:22:40 1:44:35 2:03:53 2:34:07 3:07:40 3:30:16 3:49:49 4:01:04 4:01:02 5:42
10 10 ОПГ МАЕТОК 2 410 0:12:12 0:34:22 0:55:33 1:18:21 1:47:40 2:16:19 2:39:15 3:01:22 3:26:13 3:51:21 4:02:43 4:02:22 5:44
11 11 UP Club (Unlimited People) 403 0:10:37 0:31:25 0:56:03 1:22:53 1:46:55 2:07:25 2:31:14 2:59:31 3:27:59 3:53:46 4:05:30 4:05:22 5:48
Місце Загальне місце Атлет Номер 2.1 km 6.3 km 10.5 km 14.7 km 18.9 km 23.1 km 27.3 km 31.5 km 35.7 km 39.9 km Фінішний час час за чипом Швидкість
1 1 US Embassy  454 0:08:09 0:25:47 0:45:00 1:04:08 1:21:47 1:38:35 1:57:03 2:16:35 2:36:12 2:54:30 3:02:30 3:02:29 4:19
2 2 UNIT Factory 451 0:09:01 0:27:56 0:47:07 1:07:38 1:26:00 1:59:59 2:18:57 2:37:02 2:54:35 2:54:35 3:02:47 3:02:45 4:19
3 3 KBIHT-A 452 0:08:20 0:24:54 0:44:07 1:02:39 1:20:45 1:39:24 1:57:11 2:16:36 2:36:18 2:54:41 3:04:09 3:04:02 4:21
4 4 OTP Five 455 0:10:04 0:29:39 0:48:32 1:09:15 1:28:57 1:49:18 2:09:41 2:28:49 2:49:06 3:09:12 3:18:59 3:18:49 4:42
5 5 Mobilunity 458 0:12:05 0:32:31 0:51:36 1:13:09 1:32:43 1:53:32 2:14:54 2:35:59 2:56:15 3:15:35 3:24:48 3:24:43 4:51
6 6 ARCHIMATIKA 456 0:10:51 0:32:53 0:53:26 1:13:36 1:34:06 1:55:46 2:16:57 2:16:57 2:59:02 3:20:54 3:31:25 3:31:22 5:00
7 7 Visotsky Consulting  453 0:13:23 0:40:36 1:03:26 1:23:55 1:46:27 2:12:32 2:38:07 3:06:25 3:31:42 3:54:20 4:05:36 4:05:26 5:49
8 8 ЦПК 457 0:14:22 0:44:05 1:09:36 1:32:11 1:54:50 2:18:21 2:44:06 3:16:41 3:45:59 4:13:00 4:26:52 4:26:33 6:19
DQ 2147483647 Content.UA 459 0:13:44 0:44:54 1:12:41 1:46:38 2:14:52