Тренировка
клуба

Одеський Ультра - Трейл Куяльник


№п/п Прізвище Ім'я Країна Місто Вікова група Дата народження старт финиш время  общее 
1 Вежичанін Назар UA Рокитне Ч 1998-01-16 8:32 14:39 6:07
2 Степаненко Костянтин UA Одеса Ч40 1976-09-17 8:32 14:59 6:27
3 Сковородка Володимир UA Київ Ч 1986-01-31 8:32 15:13 6:41
4 Шеремета Владимир UA Красноселка Ч40 1976-12-07 8:32 15:36 7:04
5 Мудрик  Игорь Виница 8:32 15:53 7:21
6 Корсаков Константин UA Кіровоград Ч40 1972-07-31 8:32 16:05 7:33
7 Лысенко Павел BY Малорита Ч50+ 1966-05-20 8:32 16:14 7:42
8 Ведміцький Сергій UA Прилуки Ч40 1973-05-28 8:32 16:26 7:54
9 Литвиненко Олександр UA Кіровоград Ч40 1973-09-07 8:32 16:29 7:57
10 Краснов Дмитрий UA Одесса Ч40 1973-05-02 8:32 16:34 8:02
11 Гребенюк Михайло UA Одеса Ч 1982-03-26 8:32 16:46 8:14
12 Shymko Andrey UA Krivoy Rog Ч 1996-01-23 8:32 16:52 8:20
13 Martini Davide IT Frosinone Ч40 1971-08-16 8:32 17:02 8:30
14 Мамедов Артур UA Одесса Ч40 1972-07-02 8:32 17:05 8:33
15 Камышев Ярослав Киев 8:32 17:33 9:01
16 Тимчак Андрій UA Одеса Ч 1978-06-07 8:32 17:36 9:04
17 Савощенко Дмитрий Одеса 8:32 17:39 9:07
18 Igor Gayduk UA Odessa Ч40 1968-10-12 8:32 17:55 9:23
19 Украинский  Михаил UA Бердянськ Ч40 1973-05-06 8:32 18:14 9:42
20 Герасимов Олексій UA Одеса Ч 1978-11-14 8:32 18:59 10:27
21 Сидоренко Ігор UA Одеса Ч 1983-11-22 8:32 19:18 10:46
22 Мовшин Анатолий UA Одесса Ч50+ 1962-11-30 8:32 19:25 10:53
23 Швец Татьяна UA Одеса Ж 1986-04-09 8:32 19:55 11:23
24 KULCHYTSKYI DMYTRO UA Одесса Ч 1982-05-24 8:32 20:13 11:41
25 Шевчук Владислав UA Одеса Ч 1987-06-08 8:32 20:18 11:46
26 Кондратьєв Максим UA Одеса Ч 1982-02-23 8:32 20:18 11:46
27 Савина  Катерина  Одеса 8:32 20:18 11:46
28 Гурский Дмитрий Одес 8:32 20:18 11:46
29 Бессараб Вадим UA Одесса Ч 1978-09-04 8:32 20:22 11:50
30 Белецкий Олег Одеса 8:32 20:28 11:56
31 Божежар Александр UA Троицкое Ч 1987-08-02 8:32 21:26 12:54
32 Славинский Владимир RU Москва Ч40 1972-05-29 8:32 21:37 13:05
33 Кузьменко Алексей Киев 8:32 21:49 13:17
34 Іонов Валентин UA Київ Ч40 1970-06-12 8:32 21:50 13:18
35 Кофф Марат Одеса 8:32 21:50 13:18
36 Гельман  Владимир UA Одесса Ч50+ 1942-06-03 8:32 сход
37 Росиенко  Татьяна Сумы сход сход