Тренировка
клуба

Побег из Межигорья

Традиционный концептуальный забег на дистанциях 5,5 и 10 км

Позиція Загальне місце Номер Атлет Країна Стать Вік Фінішний час Chip Time Швидкість
1 11 1184 Анна Жмурко UA F 20 0:40:54 0:40:53 4:05
2 23 1101 Анна Іващук UA F 28 0:45:05 0:45:03 4:30
3 34 1083 Марія Тимощук UA F 18 0:46:42 0:46:37 4:39
4 42 1180 Людмила Колесник UA F 34 0:47:51 0:47:48 4:46
5 54 1069 Влада  Бабич  UA F 30 0:49:11 0:48:53 4:53
6 69 1064 Жила Марина UA F 24 0:50:38 0:50:36 5:03
7 70 1130 Надія Дутка UA F 35 0:50:39 0:50:30 5:03
8 71 1122 Анастасія Румина UA F 28 0:50:43 0:50:21 5:02
9 73 1153 Олена Сімоненко UA F 27 0:50:50 0:50:50 5:05
10 79 1029 Дарья Гермаш UA F 33 0:51:57 0:51:57 5:11
11 80 1120 Hanna Rassokha UA F 28 0:51:58 0:51:47 5:10
12 86 1085 Виктория Коваль UA F 30 0:52:43 0:52:32 5:15
13 88 1091 Anna Opilat UA F 38 0:52:45 0:52:37 5:15
14 92 1075 Віра Луценко UA F 31 0:53:17 0:53:14 5:19
15 94 1156 Наталія  Напраснікова UA F 34 0:53:32 0:53:28 5:20
16 95 1104 Юлия Костюкова UA F 40 0:53:36 0:53:36 5:21
17 99 1039 Анна Степашко UA F 29 0:53:54 0:53:30 5:21
18 103 1147 Ольга Невмержицька UA F 27 0:54:07 0:54:04 5:24
19 107 1012 Наталія  Лавренова  UA F 33 0:54:33 0:54:17 5:25
20 109 1074 Уляна Комарова UA F 21 0:54:46 0:54:32 5:27
21 111 1136 Яна Поляк UA F 30 0:54:56 0:54:46 5:28
22 112 1088 Ольга Болєла UA F 27 0:55:06 0:55:06 5:30
23 114 1191 Ольга Ковальчук UA F 40 0:55:20 0:55:01 5:30
24 115 1110 Елена Печерная UA F 30 0:55:23 0:55:01 5:30
25 120 1100 Анна Поліщук UA F 29 0:55:54 0:55:45 5:34
26 123 1030 Вита Олексюк UA F 21 0:56:04 0:56:04 5:36
27 127 1118 Ольга Марчук UA F 28 0:56:23 0:56:08 5:36
28 128 1131 Олеся Огризко UA F 25 0:56:29 0:56:10 5:37
29 135 1003 Світлана Чечоткіна UA F 24 0:57:42 0:57:27 5:44
30 138 1161 Марина  Січкарь UA F 40 0:58:43 0:58:43 5:52
31 148 1002 Вікторія Олексієнко UA F 29 1:01:18 1:00:32 6:03
32 150 1059 Наталія Ліщенко UA F 44 1:01:24 1:01:20 6:08
33 151 1061 Алла Смородина UA F 35 1:01:45 1:01:29 6:08
34 155 1067 Анна Кучина UA F 31 1:03:05 1:02:48 6:16
35 156 1093 Наталія Кондратенко UA F 39 1:03:08 1:02:50 6:17
36 158 1019 Чеснокова Евгения UA F 25 1:03:54 1:03:46 6:22
37 159 1098 Людмила Матвійчук UA F 33 1:03:57 1:03:50 6:23
38 160 1056 Анна Тюпа UA F 30 1:04:16 1:03:57 6:23
39 161 1028 Валерия Ковалева UA F 23 1:04:21 1:04:05 6:24
40 162 1082 Marina Mikhalskaya UA F 41 1:04:34 1:04:30 6:27
41 163 1040 Anna Svida UA F 29 1:04:49 1:04:34 6:27
42 165 1047 Светлана  Лактионова UA F 30 1:07:32 1:07:12 6:43
43 166 1192 Святослава Сибилева UA F 39 1:08:17 1:07:58 6:47
44 167 1060 Світлана Андрющенко UA F 30 1:09:29 1:09:09 6:54
45 168 1095 Віра Несененко UA F 54 1:12:36 1:12:27 7:14
46 171 1055 Валерия Харчик UA F 28 1:18:50 1:18:29 7:50
47 173 1020 Владілена Кокіна UA F 90 1:26:00 1:26:00 8:36
48 176 1008 Олеся Малюга UA F 30
49 186 1115 Виктория Олексюк UA F 21
50 187 1116 Скрипак Ольга UA F 25
51 190 1177 Natasha Bogush UA F 38
Місце Загальне місце Номер Атлет Країна Стать Вік Фінішний час Chip Time Швидкість
1 1 5031 Вадим Рогозовський UA M 27 0:18:11 0:18:11 3:18
2 2 5099 Вася Беца UA M 29 0:18:55 0:18:55 3:26
3 3 5089 Nico Dewich UA M 25 0:19:14 0:19:14 3:29
4 5 5035 Сергей Проневич UA M 20 0:21:14 0:21:14 3:51
5 6 5064 Андрій Блануца UA M 37 0:21:24 0:21:19 3:52
6 7 5087 Виктор Михайлов  UA M 34 0:23:52 0:23:45 4:19
7 9 5041 Артем Вергун UA M 31 0:25:08 0:25:03 4:33
8 10 5071 Анатолій Варфоломеєв UA M 28 0:25:40 0:25:40 4:40
9 12 5074 Олександр Тюняєв UA M 32 0:26:13 0:26:07 4:45
10 13 5113 Ігор Ліщинський UA M 43 0:26:40 0:26:39 4:50
11 16 5122 Станислав Дмитрик UA M 26 0:26:59 0:26:59 4:54
12 17 5043 Дмитрий Шаповал UA M 28 0:27:04 0:26:46 4:52
13 18 5055 Сергій Сафонов UA M 35 0:27:14 0:27:14 4:57
14 19 5033 Владимир Кравченко UA M 28 0:27:42 0:27:28 4:59
15 20 5096 Антон Мамітько UA M 21 0:27:58 0:27:50 5:03
16 21 5045 Антон  Емец UA M 31 0:28:11 0:28:09 5:07
17 23 5029 Васюков  Ростислав UA M 25 0:28:20 0:28:16 5:08
18 24 5093 Юрій  Мілованов UA M 43 0:28:29 0:28:22 5:09
19 26 5119 николай Якубенко UA M 34 0:28:47 0:28:39 5:12
20 27 5081 Павел Бойко UA M 26 0:29:04 0:28:59 5:16
21 28 5103 Владислав Клименко UA M 11 0:29:16 0:29:10 5:18
22 30 5062 Олексій Трипольський UA M 27 0:29:46 0:29:42 5:24
23 32 5060 Дмитрий Топчий UA M 25 0:30:27 0:30:26 5:32
24 34 5049 Артем Рудь UA M 29 0:30:45 0:30:33 5:33
25 35 5058 Володимир Зралко UA M 17 0:30:49 0:30:41 5:34
26 36 5072 Сергій Коляда UA M 26 0:30:50 0:30:43 5:35
27 37 5038 Дмитрий Тодоренко UA M 29 0:30:55 0:30:39 5:34
28 38 5097 Сергій Тимощук UA M 47 0:31:00 0:30:58 5:37
29 41 5066 Тарас Прудіус UA M 27 0:31:19 0:31:08 5:39
30 42 1119 Кирилл Кудинов UA M 36 0:31:31 0:31:08 5:39
31 43 5090 Руслан Рубель UA M 47 0:31:49 0:31:40 5:45
32 44 5070 Руслан Рубель UA M 47 0:31:49 0:31:40 5:45
33 46 5073 Daniel Ryan UA M 39 0:31:55 0:31:50 5:47
34 47 5085 Dmytro Lishchuk UA M 27 0:32:01 0:31:59 5:49
35 48 5111 Віталій Шурута UA M 30 0:32:04 0:31:46 5:46
36 49 5030 Денис Радушев UA M 39 0:32:24 0:32:12 5:51
37 50 5032 Григорій Алфьоров UA M 33 0:32:26 0:32:18 5:52
38 51 5061 Олександр Ярош UA M 31 0:32:27 0:32:17 5:52
39 52 5107 Игорь Хатмлуллин UA M 32 0:32:31 0:32:29 5:54
40 53 5109 Сергей Мойсеенко UA M 33 0:32:42 0:32:34 5:55
41 54 5075 Дмитрий Мартыненко UA M 26 0:32:44 0:32:29 5:54
42 57 5112 Віталій Соколенко UA M 36 0:32:58 0:32:39 5:56
43 58 5003 Олександр Голда UA M 34 0:33:01 0:32:59 5:59
44 59 5108 Сергей Лапко UA M 41 0:33:38 0:33:25 6:04
45 60 5054 Павло Леонтьєв UA M 28 0:34:03 0:33:46 6:08
46 61 5059 Олександр Заманський UA M 32 0:34:07 0:33:58 6:10
47 62 5069 Rafal Zamrzycki PL M 36 0:34:10 0:34:00 6:11
48 64 5092 Андрій Курдій UA M 35 0:34:43 0:34:36 6:17
49 66 5048 Олександр Касьяненко UA M 32 0:35:06 0:35:02 6:22
50 74 5110 Дмитрий Терновский UA M 34 0:37:09 0:36:49 6:41
51 75 5102 khomiak oleksandr UA M 30 0:37:09 0:36:54 6:42
52 90 5105 Володимир Матвієнко UA M 24 0:43:35 0:43:22 7:53
53 91 5091 Віталій Калинюк UA M 38 0:45:12 0:45:00 8:10
54 95 5080 Ярослав Ли UA M 62 0:53:50 0:53:38 9:45
55 96 5077 Рома Ли UA M 34 0:53:51 0:53:38 9:45
56 98 5002 Назарій Миколаєць UA M 36
57 99 5004 Ярослав Дзьома UA M 33
58 100 5042 Igor Gulidov UA M 31
59 101 5044 Максим Нежура UA M 37
60 102 5051 Ансар Тайметов  UZ M 43
Місце Загальне місце Номер Атлет Країна Стать Вік Фінішний час Chip Time Швидкість
1 4 5068 Євгенія Прокоф'єва UA F 21 0:20:24 0:20:24 3:42
2 8 5047 Ганна Онищенко UA F 34 0:24:17 0:24:15 4:24
3 11 5104 Ангеліна Михайлова UA F 15 0:26:05 0:26:04 4:44
4 14 5010 Ольга Третьякова  UA F 30 0:26:40 0:26:39 4:50
5 15 5120 Krisztina Meyers HU F 35 0:26:53 0:26:48 4:52
6 22 5037 Anastasiia Radchenko UA F 27 0:28:11 0:28:08 5:06
7 25 5106 Инга Тельпиш UA F 44 0:28:41 0:28:31 5:11
8 29 5065 Елена Симонок UA F 35 0:29:39 0:29:32 5:22
9 31 5116 Алла Бойко UA F 28 0:30:09 0:30:08 5:28
10 33 5052 Яровенко Наталія UA F 35 0:30:44 0:30:26 5:32
11 39 5083 Віра Візнюк UA F 30 0:31:09 0:31:07 5:39
12 40 5084 Ірина Ярощук UA F 30 0:31:10 0:31:08 5:39
13 45 5088 Ірина Ляпота UA F 42 0:31:54 0:31:54 5:48
14 55 5082 Еліна Перепелиця UA F 25 0:32:47 0:32:33 5:55
15 56 5114 Катерина Сєргєєнко UA F 30 0:32:49 0:32:36 5:55
16 63 5067 Olga Shkurchenko UA F 42 0:34:35 0:34:29 6:16
17 65 5117 Ганна Чернявська UA F 24 0:34:53 0:34:31 6:16
18 67 5046 Yuliya Gumeniuk UA F 33 0:35:33 0:35:33 6:27
19 68 5121 Наталія Стретович UA F 34 0:35:59 0:35:44 6:29
20 69 5118 Натали Зарицкая UA F 36 0:36:06 0:35:50 6:30
21 70 5040 Vera Berko UA F 29 0:36:22 0:36:06 6:33
22 71 5101 Nataliia Striekha UA F 33 0:36:24 0:36:24 6:37
23 72 5023 Елена Городинская UA F 28 0:36:30 0:36:25 6:37
24 73 5056 Ольга Шумик UA F 21 0:36:42 0:36:42 6:40
25 76 5024 Шевчук Ольга UA F 26 0:38:01 0:37:56 6:53
26 77 5086 Joanna Michler UA F 41 0:38:03 0:37:59 6:54
27 78 5094 Світлана Піліпчук UA F 36 0:38:40 0:38:38 7:01
28 79 5028 Черная Наталья UA F 32 0:38:43 0:38:37 7:01
29 80 5007 Марина Любашевская UA F 43 0:38:45 0:38:31 7:00
30 81 5100 Анна Де UA F 35 0:38:52 0:38:46 7:02
31 82 5026 Ищук Татьяна UA F 32 0:39:32 0:39:17 7:08
32 83 5050 Людмила Кріпак UA F 44 0:40:41 0:40:36 7:23
33 84 5034 Валентина Курдюкова UA F 29 0:41:20 0:41:19 7:30
34 85 5115 Віра Руденко UA F 31 0:41:38 0:41:22 7:31
35 86 5036 Неля Колосниченко UA F 33 0:43:00 0:42:50 7:47
36 87 5027 Николаева Наталья UA F 36 0:43:03 0:42:48 7:47
37 88 5098 Daria Denysova UA F 31 0:43:23 0:43:10 7:51
38 89 5053 Олександра Васильченко UA F 19 0:43:35 0:43:22 7:53
39 92 5095 Оксана Вовків UA F 116 0:45:22 0:45:02 8:11
40 93 5078 Лиза Ли UA F 26 0:47:37 0:47:26 8:37
41 94 5079 Тамара Ли UA F 61 0:47:37 0:47:26 8:37
42 97 5001 Яна Желябовская UA F 25
43 103 5057 Виктория Коломиец UA F 29
44 104 5063 Анна Тимошенко UA F 32
45 105 5150 Федосова Ирина UA F 25
DQ
5076 Смахтина Арина UA F 16
DQ
5006 Снижана Марчук UA F 20
DQ
5039 Вікторія Соколенко UA F 24
DQ
5025 Ваниченко Екатерина UA F 22