Тренировка
клуба

RUNUP! 110 этажей на Кубок КИЕВГОРСТРОЙ

Bib #  Last name First name Sex 1st lap - chip time 1st lap - position 2nd lap - chip time 2nd lap - position 1st + 2nd - time 1st + 2nd - position Final lap - chip time Final lap - arbiter time Final - position
34 Расчупкін Сергій M 3:09 1 3:06 1 6:15 1 2:59 3:05 2
26 Semenuk Vladimir M 3:11 2 3:08 2 6:19 2 3:12 3:18 3
80 Беца Василь M 3:11 3 3:11 5 6:22 3 2:57 3:04 1
83 Байдалюк Дмитро M 3:14 6 3:10 4 6:24 4 3:26 3:32 4
71 Яськів Марік M 3:13 4 3:11 6 6:24 5 3:46 3:55 5
81 Попов Сергій M 3:16 7 3:09 3 6:25 6      
76 Бондар Сергій M 3:14 5 3:14 7 6:28 7      
6 Рябоконь Максим M 3:33 8 3:35 8 7:08 8      
65 Бадяк Сергій  M 3:40 9 3:48 11 7:28 9      
32 Ткач Микола M 3:48 10 3:47 9 7:35 10      
48 Lishchuk Dmytro M 3:58 14 3:47 10 7:45 11      
42 Сударєв Дмитрій M 3:57 13 3:58 12 7:55 12      
39 Либа Олександр M 3:56 12 4:02 15 7:58 13      
67 Сундук Григорий M 4:04 15 3:58 13 8:02 14      
51 Теремта Василь M 4:17 18 4:00 14 8:17 15      
33 Соколенко Александр M 3:53 11 4:25 20 8:18 16      
87 Тесленко Александр M 4:08 16 4:12 19 8:20 17      
43 соколов  евгений M 4:12 17 4:11 17 8:23 18      
73 Коваленко Олександр M 4:19 19 4:11 18 8:30 19      
13 KULIKALOV DENIS M 4:36 26 4:06 16 8:42 20      
47 Вергун Артем M 4:29 24 4:27 21 8:56 21      
56 Рамазанов Даніїл M 4:32 25 4:29 22 9:01 22      
50 Gerasimenko Evgen M 4:26 22 4:35 25 9:01 23      
62 Тишковець Андрій M 4:24 21 4:41 27 9:05 24      
16 Миколаєць Назарій M 4:36 27 4:32 23 9:08 25      
45 Покуса Віталій M 4:39 28 4:36 26 9:15 26      
63 Шконда Андрій M 4:21 20 4:55 36 9:16 27      
66 Оніскевич Євген M 4:43 29 4:41 28 9:24 28      
23 Николаевич Алексей M 4:26 23 5:02 38 9:28 29      
25 Струкачев Антон M 4:47 31 4:47 32 9:34 30      
86 Харченко Степан M 4:49 32 4:46 31 9:35 31      
8 Жуков Микола M 5:03 37 4:33 24 9:36 32      
11 Співак Сергій M 4:54 33 4:43 30 9:37 33      
52 Єрко Станіслав M 4:58 35 4:41 29 9:39 34      
53 Симоненко Сергей M 4:55 34 4:51 33 9:46 35      
19 Сєров Єгор M 4:46 30 5:06 40 9:52 36      
64 Баглай  Константин M 5:00 36 4:55 37 9:55 37      
1 Нелін Ігор M 5:14 41 4:52 34 10:06 38      
59 Гоцуляк  Олександр M 5:13 40 5:02 39 10:15 39      
17 Корнієнко Максим M 5:22 45 4:54 35 10:16 40      
69 Юхименко Сергій M 5:14 42 5:11 42 10:25 41      
5 Пузій Олександр M 5:20 44 5:08 41 10:28 42      
70 Обравит Александр M 5:22 46 5:15 43 10:37 43      
20 Кирпач Костянтин M 5:11 39 5:32 46 10:43 44      
21 Кудинов Кирилл M 5:17 43 5:27 45 10:44 45      
7 Єрмак Володимир M 5:25 48 5:20 44 10:45 46      
74 сушко Валентин M 5:08 38 5:42 49 10:50 47      
61 Варухін Володимир M 5:32 51 5:34 47 11:06 48      
41 Шкляр Євген M 5:23 47 5:53 50 11:16 49      
22 Малий Юрій M 5:30 50 5:56 51 11:26 50      
12 Мельниченко Сергій  M 5:55 53 5:36 48 11:31 51      
31 Zamrzycki Rafal M 5:43 52 6:02 52 11:45 52      
49 Зубко Юрий Григорьевич M 6:32 54 6:22 53 12:54 53      
40 Жалко-Титаренко Володимир M 9:25 57 9:18 54 18:43 54      
84 Ли Рома M 5:25 49 DNS DNS DNS DNS      
2 Алфьоров Григорій M 6:34 55 DNS DNS DNS DNS      
54 Варицький Євген M 8:36 56 DNS DNS DNS DNS      
55 Камінський Віктор M 9:56 58 DNS DNS DNS DNS      
3 Дрозд Віталій M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
4 Гаврилюк Олег M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
15 Колєсніков Євген M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
18 Самойлик Юрій M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
28 Новак Андрій M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
29 Blanchard Albert M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
30 Жадан Юрій M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
37 Пантелеєв Петро M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
38 Різниченко Роман M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
Bib #  Last name First name Sex 1st lap - chip time 1st lap - position 2nd lap - chip time 2nd lap - position 1st + 2nd - time 1st + 2nd - position Final lap - chip time Final lap - arbiter time Final - position
68 Лобанова Лилия F 4:03 1 4:00 1 8:03 1 3:46 3:50 1
77 Кутах Юлия F 4:08 2 4:14 2 8:22 2 4:04 4:10 2
44 Бойко Ірина F 4:30 5 4:21 3 8:51 3 4:18 4:25 4
35 Шозда Наталія F 4:15 3 4:41 7 8:56 4 4:11 4:16 3
75 Соляник Тетяна F 4:32 6 4:27 4 8:59 5 4:21 4:27 5
14 Ласточкіна Мія F 4:27 4 4:39 5 9:06 6      
9 Симоненко Олена F 4:56 7 4:57 8 9:53 7      
78 Беца Наталья  F 5:14 8 4:40 6 9:54 8      
82 Ястремская Анна F 5:17 9 5:29 9 10:46 9      
79 Максименко Дарія F 5:45 11 6:00 11 11:45 10      
36 Абрамова Яна F 5:56 12 5:51 10 11:47 11      
72 Бороденкова Ольга F 5:21 10 6:27 13 11:48 12      
24 Чечоткіна Світлана F 6:18 13 6:17 12 12:35 13      
57 Бойко Лилия F 6:50 14 6:40 14 13:30 14      
85 Striekha Nataliia F 7:13 15 7:27 15 14:40 15      
58 Столяр Анна F 7:20 16 DNS DNS DNS DNS      
46 Вернигора Марія F 7:46 17 DNS DNS DNS DNS      
60 Гребницька  Наталія  F 11:01 18 DNS DNS DNS DNS      
27 Sendor Monica F DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
10 Хлівна Дар'я F 3:51 DQ 3:50 DQ DQ DQ      
Bib #  Last name First name Sex 1st lap - chip time 1st lap - position 2nd lap - chip time 2nd lap - position 1st + 2nd - time 1st + 2nd - position Final lap - chip time Final lap - arbiter time Final - position
1 Нелін Ігор M 5:14 49 4:52 41 10:06 46      
2 Алфьоров Григорій M 6:34 69 DNS DNS DNS DNS      
3 Дрозд Віталій M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
4 Гаврилюк Олег M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
5 Пузій Олександр M 5:20 54 5:08 49 10:28 50      
6 Рябоконь Максим M 3:33 8 3:35 8 7:08 8      
7 Єрмак Володимир M 5:25 59 5:20 52 10:45 54      
8 Жуков Микола M 5:03 45 4:33 28 9:36 38      
9 Симоненко Олена F 4:56 42 4:57 45 9:53 43      
10 Хлівна Дар'я F 3:51 11 3:50 DQ DQ DQ      
11 Співак Сергій M 4:54 40 4:43 37 9:37 39      
12 Мельниченко Сергій  M 5:55 65 5:36 57 11:31 60      
13 KULIKALOV DENIS M 4:36 33 4:06 17 8:42 22      
14 Ласточкіна Мія F 4:27 28 4:39 31 9:06 30      
15 Колєсніков Євген M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
16 Миколаєць Назарій M 4:36 34 4:32 27 9:08 31      
17 Корнієнко Максим M 5:22 56 4:54 42 10:16 48      
18 Самойлик Юрій M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
19 Сєров Єгор M 4:46 37 5:06 48 9:52 42      
20 Кирпач Костянтин M 5:11 47 5:32 55 10:43 52      
21 Кудинов Кирилл M 5:17 52 5:27 53 10:44 53      
22 Малий Юрій M 5:30 61 5:56 61 11:26 59      
23 Николаевич Алексей M 4:26 27 5:02 46 9:28 35      
24 Чечоткіна Світлана F 6:18 67 6:17 64 12:35 65      
25 Струкачев Антон M 4:47 38 4:47 39 9:34 36      
26 Semenuk Vladimir M 3:11 2 3:08 2 6:19 2 3:12 3:18 3
27 Sendor Monica F DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
28 Новак Андрій M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
29 Blanchard Albert M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
30 Жадан Юрій M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
31 Zamrzycki Rafal M 5:43 63 6:02 63 11:45 62      
32 Ткач Микола M 3:48 10 3:47 9 7:35 10      
33 Соколенко Александр M 3:53 12 4:25 23 8:18 17      
34 Расчупкін Сергій M 3:09 1 3:06 1 6:15 1 2:59 3:05 2
35 Шозда Наталія F 4:15 21 4:41 33 8:56 25 4:11 4:16 3
36 Абрамова Яна F 5:56 66 5:51 59 11:47 63      
37 Пантелеєв Петро M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
38 Різниченко Роман M DNS DNS DNS DNS DNS DNS      
39 Либа Олександр M 3:56 13 4:02 16 7:58 13      
40 Жалко-Титаренко Володимир M 9:25 75 9:18 69 18:43 69      
41 Шкляр Євген M 5:23 58 5:53 60 11:16 58      
42 Сударєв Дмитрій M 3:57 14 3:58 12 7:55 12      
43 соколов  евгений M 4:12 20 4:11 18 8:23 20      
44 Бойко Ірина F 4:30 30 4:21 22 8:51 23 4:18 4:25 4
45 Покуса Віталій M 4:39 35 4:36 30 9:15 32      
46 Вернигора Марія F 7:46 73 DNS DNS DNS DNS      
47 Вергун Артем M 4:29 29 4:27 24 8:56 24      
48 Lishchuk Dmytro M 3:58 15 3:47 10 7:45 11      
49 Зубко Юрий Григорьевич M 6:32 68 6:22 65 12:54 66      
50 Gerasimenko Evgen M 4:26 26 4:35 29 9:01 28      
51 Теремта Василь M 4:17 22 4:00 15 8:17 16      
52 Єрко Станіслав M 4:58 43 4:41 36 9:39 40      
53 Симоненко Сергей M 4:55 41 4:51 40 9:46 41      
54 Варицький Євген M 8:36 74 DNS DNS DNS DNS      
55 Камінський Віктор M 9:56 76 DNS DNS DNS DNS      
56 Рамазанов Даніїл M 4:32 31 4:29 26 9:01 27      
57 Бойко Лилия F 6:50 70 6:40 67 13:30 67      
58 Столяр Анна F 7:20 72 DNS DNS DNS DNS      
59 Гоцуляк  Олександр M 5:13 48 5:02 47 10:15 47      
60 Гребницька  Наталія  F 11:01 77 DNS DNS DNS DNS      
61 Варухін Володимир M 5:32 62 5:34 56 11:06 57      
62 Тишковець Андрій M 4:24 25 4:41 34 9:05 29      
63 Шконда Андрій M 4:21 24 4:55 43 9:16 33      
64 Баглай  Константин M 5:00 44 4:55 44 9:55 45      
65 Бадяк Сергій  M 3:40 9 3:48 11 7:28 9      
66 Оніскевич Євген M 4:43 36 4:41 35 9:24 34      
67 Сундук Григорий M 4:04 17 3:58 13 8:02 14      
68 Лобанова Лилия F 4:03 16 4:00 14 8:03 15 3:46 3:50 1
69 Юхименко Сергій M 5:14 50 5:11 50 10:25 49      
70 Обравит Александр M 5:22 57 5:15 51 10:37 51      
71 Яськів Марік M 3:13 4 3:11 6 6:24 5 3:46 3:55 5
72 Бороденкова Ольга F 5:21 55 6:27 66 11:48 64      
73 Коваленко Олександр M 4:19 23 4:11 19 8:30 21      
74 сушко Валентин M 5:08 46 5:42 58 10:50 56      
75 Соляник Тетяна F 4:32 32 4:27 25 8:59 26 4:21 4:27 5
76 Бондар Сергій M 3:14 6 3:14 7 6:28 7      
77 Кутах Юлия F 4:08 19 4:14 21 8:22 19 4:04 4:10 2
78 Беца Наталья  F 5:14 51 4:40 32 9:54 44      
79 Максименко Дарія F 5:45 64 6:00 62 11:45 61      
80 Беца Василь M 3:11 3 3:11 5 6:22 3 2:57 3:04 1
81 Попов Сергій M 3:16 7 3:09 3 6:25 6      
82 Ястремская Анна F 5:17 53 5:29 54 10:46 55      
83 Байдалюк Дмитро M 3:14 5 3:10 4 6:24 4 3:26 3:32 4
84 Ли Рома M 5:25 60 DNS DNS DNS DNS      
85 Striekha Nataliia F 7:13 71 7:27 68 14:40 68      
86 Харченко Степан M 4:49 39 4:46 38 9:35 37      
87 Тесленко Александр M 4:08 18 4:12 20 8:20 18