Тренировка
клуба

picjumbo.com_IMG_7460

Позиція ГО "ТОП РАННЕРЗ" стосовно "Забігу у вишиванках"

В останній час на деяких ресурсах почав поширюватися чорний піар про компанію «ТОП РАННЕРЗ» і, зокрема, про те, що ми, нібито, готуємо «фейковий» старт – «Забіг у Вишиванках» без погодження з «автором», О. Кузіним. Змушені роз'яснити позицію.
Багато хто знає, що О. Кузін був одним із учасників ГО «ТОП РАННЕРЗ» у 2015 році спільно з іншими активістами. Ми всі зібрались для розвитку і популяризації спорту та легкої атлетики зокрема. Усі ми, об’єднавшись в одну організацію, приходили в неї зі своїми ідеями, уміннями, можливостями і майстерністю з однією задачею – розвивати спорт у Києві та в Україні.

За час свого існування ГО «ТОП РАННЕРЗ» провела десятки спортивних заходів, таких як «Київ Євро Марафон», «Втеча з Межигір'я», «Ladies Run», «Забіг Закоханих», «Забіг у Вишиванках», «Пробіг з собаками» і багато інших. Ці старти стали самостійними брендами, полюбилися спортсменам, мешканцям Києва та гостям столиці, а деякі без перебільшення стали і візитною карткою столиці.

Цілком природно, що ГО «ТОП РАННЕРЗ» намагається захистити свої активи, в які вкладено величезні зусилля, кров і піт учасників ГО, зароблені у вільний від бігу час гроші, реєструючи торгові марки, під якими проводяться забіги і заходи.

У 2016 році О. Кузін з невідомих і абсолютно незрозумілих причин вирішив покинути склад учасників ГО «ТОП РАННЕРЗ», що і було оформлено його добровільним виходом на загальних зборах учасників ГО.

У червні 2017 року ГО «ТОП РАННЕРЗ» отримала лист від компанії «Федерація Любителів Спорту» про те, що вона забороняє нам проведення заходу «Забіг у Вишиванках», оскільки ми, нібито, порушуємо їхні права, а О. Кузін передавав їм ці права як автор «Літературно-письмового твору «Забіг у вишиванках».

З усією відповідальністю заявляємо, що ГО «ТОП РАННЕРЗ» відповідно до чинного законодавства, що регулює захист прав інтелектуальної власності в Україні, подано заявки на реєстрацію знаків для товарів і послуг, тобто об'єктів промислової власності, що дозволяють відрізняти послуги в сфері спорту, що надаються ГО «ТОП РАННЕРЗ», від послуг в цій же сфері, що надаються іншими компаніями.

Наші опоненти вдалися до недобросовісної спроби заборонити нам використовувати наші торгові марки на підставі авторського права, яким регулюються зовсім інші правовідносини, які не мають нічого спільного з торговими марками. Яке відношення літературний твір може мати до назви спортивного заходу?

На жодні провокації як «Федерації Любителів Спорту», так і громадянина О. Кузіна ГО «ТОП РАННЕРЗ» реагувати не збирається. Тепер це питання буде вирішено в суді, і ми впевнені, що зможемо довести свою правоту.

Зі своєї сторони ми не бачимо причин забороняти будь-якій компанії, чи то «Федерація Любителів Спорту», чи то інша організація, або окремим активістам проводити «Забіг у Вишиванках», залишаючи право вибору за біговою спільнотою, оскільки віримо, що зростання кількості якісних бігових заходів є корисним не лише для розвитку спорту, а й країни в цілому.

«Забіг у Вишиванках» відбудеться, як і планувалося, 24 серпня 2017 року в музеї під відкритим небом Пирогово під егідою та організацією ГО «ТОП РАННЕРЗ», як і завжди. Запрошуємо всіх взяти участь у цьому святі бігу, спорту та країни в цілому!

Реєстрація: https://athletic-events.com/events/363

З повагою,

команда TOP RUNNERS