Тренировка
клуба

picjumbo.com_IMG_7460

В КИЄВІ ПРЕЗЕНТОВАНО ДРУГИЙ МІЖНАРОДНИЙ KYIV EURO MARATHON

В КИЄВІ ПРЕЗЕНТОВАНО ДРУГИЙ МІЖНАРОДНИЙ KYIV EURO MARATHON

ЗА ПІДТРИМКИ ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ В УКРАЇНИ

 

Другий міжнародний Kyiv Euro Marathon пройде 27 травня 2017 року в центрі столиці. Kyiv Euro Marathon - єдиний марафон, старт та фініш якого відбувається на центральній культурно-спортивній арені - НСК "Олімпійський”. Традиційно у заході приймають участь представники дипломатичних представництв та гості України. Вперше KEM було проведено 14.05.2016 у рамках святкування Днів Європи в Україні. Цей старт став візитною карткою столиці та заходом публічної дипломатії, акцентуючи на європейських спортивних традиціях марафонського бігу.

 

Учасники прес-презентації 17 травня:

·Юргіс Вілчінскас, керівник відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу;

·Ігор Кретов, виконавчий директор ГО "ТОП РАННЕРЗ”, ультрамарафонець;

·Ігор Олексієнко - керівник проекту Kyiv Euro Marathon, марафонець;

·Ігор Ліщинський, спортивний директор, заслужений тренер України, головний тренер бігового клубу New Balance Top Runners;

·Олексій Кононенко - переможець українського етапу міжнародного забігу Wings for Life World Run - App Run – Kyiv;

Члени команди New Balance Ukraine:

·Юрій Клим, фінішер та призер числених міждународних ультрамарафонів та змагань з тріатлону;

·Віталій Бадун, багаторазовий чемпіон та призер чемпионатів України, переможець міжнародного матчу юніорів;

·Назар Коваленко, майстер спорту міждународного класу, багаторазовий переможець та призер національних чемпіонатів та кубків України, переможець та призер Кубків Світу та Європи в командному заліку зі спортивної ходьби;

·Єгор Мартиненко, майстер спорту международного класу, призер Чемпіонатів, Кубків Світу з тріатлону та акватлону, багаторазовий переможець та призер Кубків Європи з триатлону;

·Ганна Абдулова, майстер Спорту України, переможиця та призер національных Чемпіонатів та Кубків України з тріатлону та дуатлону.

УЧАСНИКИ KYIV EURO MARATHON:

Загалом у заході заплановано участь понад 2000 учасників з різних країн світу, серед яких: Швейцарія, Німеччина, Канада, США, Великобританія, Білорусь, Нідерланди, Узбекистан, Молдова, Франція, Казахстан, Австрія, Кіргізія, Болгарія, Словенія. Старт учасникам дадуть Чемпіон Світу з боксу Олександр Усік та заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич.

 

ДИСТАНЦІЇ:

Спортсмени мають змогу обрати дистанцію на свій смак: марафон (42 км), півмарафон (21 км), командна марафонська естафета, 12 км, 6 км або благодійній забіг на 1 милю (1600 м). Передбачені дитячі забіги для наймолодших спортсменів-любителів на доріжках НСК «Олімпійський». Трасу Kyiv Euro Marathon сертифіковано згідно до міжнародних стандартів. Маршрут пройде виключно по вул. Велика Васильківська у Печерському районі столиці, що, з одного боку - мінімізує незручності для киян та гостей міста, з іншого - дає можливість показати дуже високий швидкісний результат. На підтверждення, рекорд траси 2016 року серед чоловіків (2:25:43) встановив український спортсмен Іван Бабарика, рекорд серед жінок (3:15:17) належить українці Людмилі Шелест. Для порівняння, в Кієві восені 2016р, встановлено результат на марафоні лише 2:31:11. Тож, чекаємо на рекорди!

 

РЕЗУЛЬТАТИ:

Офіційні результати будуть надані компанією www.athletiс-events.com що обладнано надсучаною системою спортивного хронометражу MyLaps, та будуть транслюватися онлайн у мобільному додатку Kyiv Euro Marathon, що є унікальним для України. Завантажити додаток можна за посиланням для Android та iOS.

 

ПРИЗИ:

Загальний призовий фонд складає 180 000 грн гривень у 12 номінаціях серед чоловіків, жінок та команд, в тому числі - кубки авторського дизайну та призи від партнерів.

Вперше в Україні всі учасники, що зареєстровані на марафон та напівмарафонську дистанцію, приймуть участь у розіграші 2х реєстрацій на найтитулованіший з марафонів категорії Majors - TCS New York City Marathon, що стало можливе завдяки співпраці з компанією New Balance.

 

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:

1.Kyiv Euro Marathon приєднався до ініціативи компанії «Амвей Україна». Кошти, зібрані під час Благодійної Милі, будуть перераховані Центру дитячої кардіології та кардіохирургії м.Київа;

2.У забігах на 100 м на НСК Олімпійський приймуть участь діти-аутисти, з якими проводилась спеціальна програма тренувань протягом кількох місяців волонтерами фонду Sport for Peace;

3.Безкоштовно реєструються пенсіонери та інваліди. Учасники АТО отримують знижку на реєстрацію 50%;

 

МЕДАЛЬ ТА СИМВОЛІКА:

Телеведуча каналу 112 Україна Вікторія Кіосе вперше представила медаль Kyiv Euro Marathon у вигляді чаши НСК Олімпійський. З вагою у 173 гр. та товщиною у 7 мм вона є найважчою серед медалей у любительських забігах в Україні. Унікальна риса - її дизайн, завдяки якому медаль фактично перетворюється у міні-кубок та може бути встановлена вертикально.

 

БЕЗПЕКА:

Під час заходу будуть чергувати 7 екіпажей Центру медицини катастроф, мобільні команди Червоного Хреста, бренд «Моршинська», що надає 7 тон води та організовує спеціальні зони гідратації, на трасі будуть чергувати патрульна поліція та екіпаж МНС. Доступ на старт (НСК Олімпійський) буде проводитись виключно через турнікетну групу входу Захід 4 (зі сторони Троїцької площі, станція метро Олімпійська).

 

ЩИРО ДЯКУЄМО:

New Balance, НСК Олімпійський, Червоний Хрест, ТМ «Моршинська», мережа КЛО, міжнародний бренд DJI та офіційного дистрибьютора - Smart Trading

 

РЕСУРСИ:

·Ігор Кретов igorkretov@gmail.com +380674406860

·Іван Костроба, PR-директор Kyiv Euro Marathon +380667128021 ivanko79@ukr.net

·Організатор – громадська організація "ТОП РАННЕРЗ” http://www.toprunners.org

·Відео, яким був Kyiv Euro Marathon у 2016 році: https://www.youtube.com/watch?v=R3hShvf0of8

·Офіційний сайт марафону http://kievmarathon.com/uk

·Реєстрація на Другий Kyiv Euro Marathon 2017: https://athletic-events.com/events/337

Трансляція заходу на офіційних сторінках New Balance Top Runners та Kyiv Euro Marathon 2017