Тренировка
клуба

picjumbo.com_IMG_7460

У Деснянському районі пройшов легкоатлетичний забіг «Троєщина спортивна».

21 травня 2016 року у парку «Молодіжний» за підтримки депутата Київради Юрий Зубко пройшов I-й легкоатлетичний забіг «Троєщина спортивна».

Організатор змагань: Спортивний клуб «Top Runners», співорганізатори: Федерація легкої атлетики м.Києва, Деснянська районна державна адміністрація, Київський центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації, Київміськбуд, БФ «Коло Турботи», Бо «Світ без залежності», БФ «Незалежна країна», «МЕДБУД», телеканал «Єра», Товариство «Червоного хреста».Особлива подяка волонтерам з Національного авіаційного університета та Київського міського медичного коледжу.

Перш за все ставили за мету відродження традицій масового занять фізичною культурою та спортом, популяризацію здорового способу життя та бігу, а також до спонукання на власному прикладі заохочувати дітей до систематичних занять спортом, – зазначив депутата Київради Юрий Зубко

За умовами забігу у змаганнях могли взяти участь усі бажаючі спортсмени та ентузіасти спорту. Обов’язковою вимогою організаторів до учасників змагань була лише безкорислива любов до бігу та гарний настрій на момент старту.

На старт змагань вийшли 440 учасників. Змагання проходили на чотирьох дистанціях: 150 метрів для дітей віком від 3 до 11 років , людей з обмежиними функціональними особливостями, 1.700 метрів серед школярів , 3400 та 5100 метрів для дорослих.

Також всі учасники змагань мали змогу по завершені змагань взяти участь у розіграші лотереї понад 20 різноманітних цінних призів: – каримат, дартц, окулярів для плавання, термокружки, бейсболки, рюкзаків, футбольних, баскетбольних, волейбольних м’ячів, бамбінтону,фляги для води і.т.д.

Кожен учасник змагань отримав від організаторів незабутні емоції, а переможці були нагороджені – дипломами, медалями та подарунковими сертифікатами спортивного магазину «Спортмастер».

Переможці змагань:

ДИСТАНЦІЯ 150 метрів діти до 6 років:

хлопці:
1 місце - Емануель Новицький - 31.0 сек
2 місце - Дмитро Поліщук - 33.2 сек
3 місце - Олег Дудоров – 34.1 сек

Діти старше 6 років:

дівчата:
1 місце - Тоня Терещенко – 21.0 сек
2 місце - Анастасія Войтович – 24.1 сек
3 місце - Єва Левченко – 25.3 сек

хлопці:
1 місце - Олександр Жовтенко – 23.8 сек
2 місце - Ілля Михайленко – 24.1 сек
3 місце - Руслан Белокріцкій – 24.5 сек

Наші особливі учасники:

1 місце - Антоніна Кривобок – 1 хв. 05 сек
2 місце - Олександр Пріщека – 1 хв. 07 сек
3 місце - Леся Сакало 1 хв. 10 сек
Нагорода «За волю до перемоги» - Тарас Панасюк 1 хв. 20 сек

ДИСТАНЦІЯ 1700 метрів:

дівчата:
1 місце - Варвара Малаєва - 9 хв. 01 сек
2 місце - Аліна Гудзь - 9 хв. 04 сек
3 місце - Софія Іщук - 9 хв. 06 сек

хлопці:
1 місце - Ілля Андрєєв - 6 хв. 09 сек
2 місце - Сергій Голубничий - 6 хв. 15 сек
3 місце - Кирило Гречко - 9 хв. 16 сек

ДИСТАНЦІЯ 3400 метрів:

Жінки:
1 місце - Леніна Оленьєва - 13 хв. 47 сек
2 місце - Надія Чумаченко - 15 хв. 07 сек
3 місце - Анна Чижик - 15хв. 36 сек

Чоловіки:
1 місце - Йосип Юрковський - 11 хв. 02 сек
2 місце - Сергій Якимчук - 11 хв. 12 сек
3 місце - Віталій Дрозд - 11 хв. 23 сек

Дистанція 5100 метрів:

Жінки:
1 місце - Юлія Кутас – 18 хв. 015 сек
2 місце - Тетяна Соляннік - 18 хв. 57 сек
3 місце - Вікторія Оксенюк - 20 хв. 41 сек

Чоловіки:
1 місце - Дмитро Попов - 16 хв. 17 сек
2 місце - Дмитро Рибак - 16 хв. 18 сек
3 місце - Леонід Михайленко - 16 хв. 20 сек