Тренировка
клуба

Первый забег с собаками

Дата
17.06.2017
Город
Киев
Начало регистрации
2017-06-17 08:30:00
Регистрация
https://athletic-events.com/ru/events/402
Чиповая cистема
Не используется
Дистанции
1 км / 3 км

Приглашаем вас на грандиозное событие: первый в Украине благотворительный «Забег с собаками».
 
Участники мероприятия вместе со своими четверолапыми друзьями будут преодолевать расстояние в 1 или 3 км. Если же у вас нет песика, не беда! Берите друзей, всю свою семью и обязательно присоединяйтесь к нам! Все собранные средства будут потрачены на строительство тренировочных площадок для собак.

ПОГОДЖЕНО
Заступник директора Департаменту освіти та науки -
начальник управління сім’ї, молоді та спорту 

______________________ О.С. Трофимов

ПОГОДЖЕНО
Президент Федерації легкої атлетики м. Києва 

______________________ В.Р. Гринюк

ЗАТВЕРДЖЕНО
Виконавчий директор 
ГО "ТОП РАННЕРЗ”

______________________ І.Г. Кретов
РЕГЛАМЕНТ
про проведення легкоатлетичного пробігу
«Забіг з собаками»Київ, Україна, 2017
ЦІЛІ ЗМАГАНЬ
1.1 «Забіг з собаками» (надалі – Змагання / Захід) проводиться з метою: 
Підтримки притулку для собак, проектів та ініціатив Благодійного фонду Happy Paw;
Пропаганди здорового способу життя та залучення населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом;
Розвитку масового спорту в Києві та Україні;
КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЬ
Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює ГО «ТОП РАННЕРЗ” за підтримки Федерації легкої атлетики м. Києва. 
Організаційну підтримку та забезпечення роботи комунальних служб здійснює орган виконавчої влади Київської державної міської адміністрації.
Оргкомітет: 
Кононенко Олексій - директор змагань: tayres@ukr.net, тел. 066 877 81 21.
МІСЦЕ, ЧАС ТА ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
День і час проведення змагань: 17 червня 2017 р. з 10.30 до 12.00
Старт, фініш та маршрут змагань: 1км та 3км (одне коло) - паркова зона липової алеї, біля корпусу 12м, національного комплексу «Експоцентр України», пр-т Академіка Глушкова, 1, м. Київ.
Розклад* (можливі зміни)
08.00 - відкриття стартового містечка: 17 червня 2017р, місто Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1, корп. 12м, Київ.
08.30 -  початок реєстрації
10.30 - загальний старт (1 та 3км). Ліміт часу – 1 година
11.00 - закриття траси
11.30 - нагородження переможці забігів 
4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
4.1 До участі у забігу допускаються всі бажаючі, які не мають протипоказань за станом здоров'я для участі в даному забігу.
4.2 Кожен учасник змагань добровільно бере участь у заході, визнаючи всі ймовірні 
ризики для власного здоров’я під час і після їх закінчення.
4.3 Кожен учасник змагань бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і 
здатність завершити дистанцію змагань.
РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ
5.1 Реєстрація учасників відбуватиметься в період з 15 березня 2017 року по 16 червня 2017 року виключно на сайті www.athletic-events.com
5.2 Для реєстрації необхідно:
Заповнити реєстраційні дані анкети учасника (зареєструватися на відповідний забіг);
Ознайомитись з Положенням про проведення забігу;
Прочитати та підтвердити ознайомлення з відмовою від претензій;
Сплатити стартовий внесок на протязі 24 годин з моменту реєстрації, але не пізніше 16 червня 2017 року. 
На електронну адресу, вказану учасником при реєстрації, буде надіслано лист-підтвердження зі стартовим номером.
За несплату реєстрації, стартовий номер буде скасовано.
6. ВИДАЧА СТАРТОВИХ НОМЕРІВ
Видача стартових номерів відбуватиметься 15 та 16 червня. Про місце та час отримання стартових номерів учасників буде повідомлено не пізніше 12.06.2017 на сторінці заходу - https://www.facebook.com/events/1838392916423646/
Всі, хто зареєструється 15 та 16 червня на сторінці сайта (https://athletic-events.com/ru/events/402), зможуть отримати стартові номери на старті забігу (тобто, 17.01.2017). 
Для отримання стартового пакету необхідно:
пред’явити посвідчення особистості;
пред’явити стартовий лист учасника (роздрукований або у електронному вигляді);
надати підписану угоду-відмову від претензій, зобов‘язання не подавати судовий позов, згоду на обробку персональних даних.
Стартовий пакет учасника не видається при відсутності документу, що посвідчує особу.
7. РЕЄСТРАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ
Визначення переможців та призерів забігу відбувається за фактом приходу на фініш.
8. ПРОТЕСТИ І ПРЕТЕНЗІЇ
Протести.
8.1  Учасник має право подати протест, що впливає на призове місце в абсолютній першості, в день заходу, протягом 30 хвилин після оголошення попередніх результатів. 
8.2  Протести подаються в секретаріат на ім'я головного судді і розглядається суддівською колегією, до складу якої входять головний суддя, старший суддя стартовою - фінішної зони і головний секретар.
8.4 Протест приймається лише після сплати у розмірі 300 грн. У разі задоволення протесту, кошти повертаються. У разі відхилення протесту, кошти не повертаються. 
Претензії. 
8.5 Учасник має право подати претензію протягом 3 (трьох) днів після закінчення заходу. Претензії відправляються на електронну адресу info@toprunners.org. При подачі претензії необхідно вказати наступні дані: прізвище та ім'я (анонімні звернення не розглядаються); суть претензії, в чому полягає претензія; підстави для претензії (фотографії, особистий секундомір, суб'єктивна думка та ін.).
8.6 Комісія у строк 24 години, з моменту отримання претензії, готує офіційну відповідь, який направляється на електронну адресу, з якої була подана претензія.
8.7 Приймаються претензії виключно тільки ті, які не можуть вплинути на результати змагань.
8.8 Претензії та протести приймаються тільки від учасників.

9. НАГОРОДЖЕННЯ


 
Нагородження   
Абсолютна категорія1-3 місце 
10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
10.1 Усі зареєстровані учасники змагань самостійно несуть відповідальнисть за власне життя та здоров’я. При отриманні стартового пакету, учасник зобов'язаний підписати заяву, відповідно до якої він повністю знімає відповідальність з організаторів за свій фізичний стан до змагань, за можливий збиток здоров'ю, отриманий під час змагань, а також за стан здоров'я після змагань (зразок додається). Медичне обслуговування в процесі змагань здійснює чергова бригада медичної допомоги, яку забезпечує Організатор. 
Медичну допомогу можна буде отримати при необхідності на фініші дистанції. Учасник, що потребує допомоги може звернутися безпосередньо або через волонтерів або організаторів. 
Зняття з дистанції може здійснювати медичний персонал, організатори, судді по необхідності (якщо учасник заважає іншим учасникам в проходженні дистанції і порушує правила забігу).
Учасники зобов'язані дотримуватися Правил дорожнього руху України і особисто несуть відповідальність за власну безпеку під час участі у заході.
Кожен учасник самостійно долає всю дистанцію і несе повну відповідальність за ризик пов'язаний з участю у змаганнях.
Стартовий номер має бути прикріплений на грудях учасника і бути добре помітним. Під час подолання всієї дистанції забороняється знімати, складати, закривати номер чи логотип партнера на ньому.
Учасник повинен бігти тільки по трасі дистанції, слідуючи розмітці траси.
Учасник повинен підкорятися вимогам організаторів, суддів, контролерів та маршалів, медичних працівників. В іншому випадку учасник знімається зі змагань.
Учасник підтверджує, що стан свого здоров'я перевіряв регулярно, фізично здатний до участі в змаганнях і не має жодних протипоказань.
 Організатори, спонсори, партнери не несуть відповідальності за фізичні травми, ушкодження, будь-які збитки, які учасник поніс до, під час або після проведення змагань. 
 Стартовий внесок, який є добровільним внеском кожного учасника, є особистим внеском, спрямованим на організацію, підтримку та розвиток змагань з бігу. У випадку, якщо учасник не зможе взяти участь у змаганнях, завершити дистанцію або не вкладеться у встановлений ліміт часу, внесок не повертається.
 Захід буде проведено за будь-яких погодних умов.
 Своєю участю учасник підтверджує, що ознайомився, зрозумів і погодився з усіма правилами проведення заходу, порушення яких може призвести до дискваліфікації учасника. 

ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Кожен учасник змагань дає свою згоду на використання його особистих даних, фото-, відео-, аудіоматеріалів з його участю для рекламної діяльності або в інших цілях організаторами без узгодження з ним і без права повного чи часткового відшкодування в будь-якому вигляді.
12. ІНФОРМАЦІЙНІ ДЖЕРЕЛА
Детальна інформація про захід (анонси, положення, інформація про забіг, фото і відеозвіт) розміщена на https://www.facebook.com/toprunners2015
За інформацію на інших інформаційних ресурсах, оргкомітет змагань відповідальності не несе.
АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ: 02081, Київ, Україна, вул. Здолбунівська, 3, info@toprunners.org

13. КОНТАКТИ ОРГАНІЗАТОРІВ
13.1 Директор змагань – Олексій Кононенко +38 066 877 81 21, електронна пошта tayres@ukr.net

ДОДАТОК №1:
ЗРАЗОК
ЗАЯВА-ВІДМОВА УЧАСНИКА ВІД ПРЕТЕНЗІЙ, ЗОБОВ'ЯЗАННЯ НЕ ПОДАВАТИ СУДОВИЙ ПОЗОВ ТА ДОЗВІЛ ПУБЛІКАЦІЇ                        СТАРТОВИЙ №_____________ 
Вважаючи за необхідну умову допуску до участі у будь-якому із змаганнь, організатором яких виступає ГО "ТОП РАННЕРЗ” та пов'язаних із ними заходах ("Заходи") та/або іншій діяльності, Я (прізвище та їм’я учасника повністю)
______________________________________________________________________
що нижче підписався(-лася), визнаю, усвідомлюю та погоджуюсь, що:
Ризик травми та/або смерті від діяльності, пов'язаної із Заходом, є високим, і включає, зокрема: (I) інфаркт; (II) вірогідність  тривалого паралічу та/або смерті; (III) вивихи; (IV) розтягнення; (V) переломи; (VI) опіки та обмороження; (VII) синдром перевантаження; (VIII) травми, спричинені транспортними засобами; (IX) укуси тварин та / або комах; (Х) контакт із отруйними рослинами; (XI) аварії, пов'язані, але не обмежені бігом, пішою ходьбою, греблею, сходженням вгору, їздою на велосипеді, ходьбою на лижах, снігоступах, поїздками на човні, вантажівці, автомобілі або інших засобах; (XII) утоплення (XIII) неповне утоплення. Вважаючи те, що визначені правила, обладнання та особиста дисципліна можуть зменшити такий ризик, ризик смерті або серйозних травм, проте, існує;
ПІСЛЯ ПОВНОГО ОЗНАЙОМЛЕННЯ ІЗ ЗАХОДОМ, Я СВІДОМО І ДОБРОВІЛЬНО ДОПУСКАЮ І ПРИЙМАЮ ДАНІ РИЗИКИ, ЯК ВІДОМІ, ТАК І НЕВІДОМІ, а також беру на себе повну відповідальність і всі ризики за свою участь у даному Заході;
Я добровільно погоджуюся дотримуватися зазначених та загальноприйнятих умов участі. Проте, якщо я помічу будь-яку особливу та/або значну небезпеку під час моєї присутності або участі, я відсторонюся від участі і донесу інформацію про дану небезпеку до відома відповідальної особи;
Я, від свого імені і від імені моїх спадкоємців, правонаступників, особистих представників та/або близьких родичів, надалі ВІДМОВЛЯЮСЯ, звільняю і зобов'язуюсь не подавати позовів ПРОТИ ГО «ТОП РАННЕРЗ» посадових осіб, керівників, представників, офіційних осіб, директорів, агентів та/або співробітників, підрозділів та/або правонаступників, а також їх незалежних підрядників, фінансуючих установ, спонсорів, рекламодавців, волонтерів і, у відповідних випадках, власників та орендодавців приміщень, що використовуються для проведення Заходу (разом іменовані "Особи, що звільнені від відповідальності", надалі - "Особи"), стосовно будь-яких і всіх травм, каліцтв, смерті та/або збитку або пошкодження, нанесених мною людині або власності у зв'язку з участю в даному Заході. Я надалі погоджуюся відшкодувати збитки, надати захист та звільнити від претензій Осіб щодо будь-яких збитків, відповідальності, витрат, претензій або ушкоджень, у зв'язку із моєю участю або залученістю до діяльності та заходів, організованих і фінансованих ГО «ТОП РАННЕРЗ» або пов'язані із даним Заходом.
Я засвідчую і підтверджую, що, я не маю жодних захворювань, травм і вад, які могли б перешкоджати безпечній участі у Заході, і що я фізично здоровий(-а) і достатньо підготовлений(-а) для участі у всіх діяльностях, пов'язаних із Заходом. Моя участь у діяльностях і заходах, організованих або фінансованих ГО "ТОП РАННЕРЗ” є цілком добровільною.
Я погоджуюсь на надання першої допомоги та іншого медичного лікування у разі травми або хвороби і цим звільняю Осіб від будь-якої можливої відповідальності або претензій, що виникають внаслідок такого лікування.
Особи зберігають за собою право на свій власний розсуд відкладати, скасовувати або змінювати Захід у зв'язку із погодними умовами, стихійним лихом або іншими чинниками, що не контролюються Особами і які можуть вплинути на здоров'я і/або безпеку учасників. Відшкодування витрат не надаватиметься.
Я безповоротно надаю Особам необмежений дозвіл на використання, відтворення, продаж і розповсюдження будь-яких фотографій, зображень, відеозаписів, кінофільмів, записів або будь-якого іншого зображенням мене чи моєї участі у Заході або пов'язаній діяльності з будь-якою метою на необмежений термін, і тому я розумію, що не маю права на компенсацію.
Цим я безповоротно і повністю надаю Особам дозвіл безоплатно знімати, робити відеозаписи та інші записи діяльності вищеназваного учасника (зазначеного тут як "я", "мене", "моє") у Заході, і надалі транслювати, продавати , розповсюджувати та іншим чином використовувати вищезгадане у будь-який спосіб, який Особи вважатимуть за доцільний. Такий дозвіл включає надання Особам необмеженого і безвідкличного права, використовувати, відтворювати або транслювати моє ім'я, прізвище, образ, подобу, голос, фотографію, оригінал підпису і біографічну інформацію у зв'язку із Заходом без будь-якого роду компенсації для мене. 
Я визнаю, що Особи та їх представники мають необмежене авторське право, право використовувати, повторно використовувати, публікувати, перевидавати, транслювати та іншим чином розповсюджувати зображення або інформацію про мене і всієї або будь-якої частини змагання, де я можу з'явитися, у будь-яких без вийнятку радіо-, мережевих, кабельних та місцевих телевізійних програмах, а також у будь-яких друкованих матеріалах і в усіх інших форматах або засобах масової інформації (в тому числі електронних), нині відомих або в подальшому розроблених  на необмежений термін, і без надання мені компенсації. Вважаючи це умовою допуску до участі у Заходах, я погоджуюся не подавати позову в суд і звільнити Осіб від усіх теперішніх та майбутніх претензій відносно моєї участі у Заходах, що можуть бути висунуті мною, моєю сім'єю, спадкоємцями нерухомості або правонаступниками.
Відповідно до п. 6 ст. 6 та п.1.1. ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних», надаю згоду та дозвіл ГО «ТОП РАННЕРЗ» на обробку, збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання та поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення персональних даних, у тому числі конфіденційної інформації про мою освіту, адресу, дату та місце народження, стаж роботи (загальний, на державній службі та в органах місцевого самоврядування). Наведена вище інформація також може надаватись третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних, а також в інших випадках прямо передбачених законодавством.

Я ОЗНАЙОМИВСЯ(-лаСЯ) ІЗ данОЮ угодОЮ Про звільнення від Відповідальності та прийняття ризику, в ПОВНІЙ МІРІ РОЗУМІю  умови і те, що я відмовляюся від основних прав шляхом її підписання, і підписую ДАНУ УГОДУ добровільно І без примусу. 
Підпис ____ дата ________________________________________________
Контактна особа при надзвичайній ситуації (обов'язково) Ім'я, телефон ______________________________________________________________   Номер телефону _______________________

Первый забег с собаками

‎044 221 9 220
info@toprunners.org